ej tak w ogóle to wszyscy Szpilman Szpilman, blokowanie ciosów mordą i wszystko pięknie fajnie, ale nie chcecie żeby Błazen Tasmański dzisiaj #!$%@?ł? Bo ja, dajmy na to, bardzo.
Biorąc pod uwagę, że już jakiś czas mamy nowy team komentatorów (i przerwę między walkami :D) jaki jest wasz ulubiony skład? Osobiście cieszę się, że Jurasa i Janisza już nie muszę słuchać. Odzimkowski mega na plus, ma dużą wiedzę i ciekawie się go słucha, Turskiego bardzo lubię i dostarcza dużo emocji komentarzem, a Durniat out. Ani wywiadów po walkach ani komentarza nie mogę słuchać. #ksw
@Lukel: U mnie podobnie, Turski i Odzimkowski spokojnie mogliby zostać + Marian Ziółkowski czasem się tam pojawia i też fajnie komentują. A Jurasa i Janisza to nie mogę przeboleć, niestety nadal można ich usłyszeć na UFC na Polsacie Sport
@MrBeast: mocna karta od samego początku. Fajnie, że powoli nie trzeba sprzedawać gal tylko bardzo medialnymi (dla klasycznych polskich widzów) nazwiskami. Biorąc pod uwagę ile robią teraz gal w roku to zmiana bardzo na plus.
@LasProteinasNoTienenCojones: Ja dopiero przy poprzednim KSW zorientowałem się, że mam w pakiecie viaplay. Może ktoś nadal tego nie wie i mu to pomoże ( ͡°͜ʖ͡°)
@massbombing_return: nie mam viaplay. Ostatnio schodzę z wszystkich serwisów streamingowych. Zorientowałem się ze miesaiecznie wydaje na to ponad 400zl