Może i Borys nie wygrał ale jak na freakfightera dobrze się pokazał. Gdyby kilku lepszych freaków takich jak Kasjo, Ferrari, Polak, Alan, Tancula, Mateusz Muranski czy Linkimaster wbili do KSW to mogliby mocno namieszać i może nawet pokusić się o jakiś pas. #famemma #ksw
@magiol: No ja nie mówię, że Borys to najlepszy freakfighter ale jak on wytrzymał 3 rundy z zawodowcem w KSW to inne freaki jak Ferrari, Kasjo, Tancula czy linki mogliby być mocni w KSW gdyby chcieli w to pójść.
#ksw