Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Różal wchodzi przy Wodeckim, publika ma mózg rozjbany, bo nie wiedzą o co chodzi z tą piosenką... gdzie jest drill?! xD
#ksw
#ksw
@CHVRCH_OF_RA: przecież on zawsze wchodzi przy takich rzeczach
- 0
@CHVRCH_OF_RA: szacun za Wodeckirgo
#!$%@? strumyk sie zesrał za co ja płace
#ksw
#ksw
sd dziala
#ksw
#ksw
mogli mu dać bombardiera, już się gubię w tych dużych murzynach emerytach w KSW.
#ksw
#ksw
Jakiś strim na pv?
#ksw
#ksw
@IHA1Ll podpinam sie ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Rozal to wygra. Najbardziej sympatyczny fighter w pl a lamusy dupa cichi
#ksw
#ksw
Komentarz usunięty przez autora
@Meybah: sympatyczny? XD patusowy homofob
- Otsego_Amigo
- xxcorexx
- socha634
- Buckwheat
- AlexanderShulgin
- +2 innych
Czy ktos ma innego streama niz strumyk? Na tel mi nie dziala dzwiek :(
#ksw
#ksw
@SbigniewZtonoga podpinam sie
@SbigniewZtonoga: to podglos bo z automatu wlacza bez dzwieku
#ksw LURZAR MISZCZ
@whozdat: zimmerman to bardzo rozbity emeryt
@Proktoaresor: Rozbity to jest przeciętniak Rozalski
- 0
rrr
#ksw
#ksw
komu kibicujecie
- brudnopisowi 46.2% (18)
- murzynowi 53.8% (21)
I co z tym Genesis? Będzie drugie czy odpuścili? Xd #ksw
- 1
#ksw Jak Różal chce umrzeć, to trzeba mu zrobić walkę z Panem Jackiem!
- hitsmer
- junior_battle
- KapitanBombas
- BenizBurger
- FantaZy
- +5 innych
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1


















#ksw