A teraz pytanie na serio. Czy Kononowicz jest naprawdę gejem? Dlaczego zawsze był taki zaborczy jeśli chodzi o Majora? Szczególnie kiedy Major znajdował sobie jakieś kobiety to wpadał w taki zazdrosny szał.

#kononowicz

Kononowicz jest...

  • gejem 82.2% (139)
  • hetero 17.8% (30)

Oddanych głosów: 169

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cybher2 o majora knur był zaborczy bo bał się, że w końcu naprawdę sobie kogoś znajdzie i się wyniesie a on nie będzie miał towarzystwa na codzień, nie będzie miał się z kim kłócić a czasem pośmiać i do kogo pogadać głupot - uważam że ćpun to była jedyna osoba która nadawała knurowi jakikolwiek sens życia. I w sumie potwierdziło się to po wyprowadzce do Sedziszowa - knurowi od tego momentu
  • Odpowiedz
#nakolanaprzedmariolka

OBIEKT ubliżająco - zaczepny, @bawelna100pro, zmienił miejsce zamieszkania! Jakieś wulgarne zaczepki i POmówienia wobec cudownej Mariolki? Nigdy! Sheriff Cziki zatapia 93 raz! Ahorita! Very nice!

Loca, loca! La Chica loca!

#kononowicz #stophejterom #stophejtowi #stopnienawisci #sherifflachicaloca #powiadomienietoniedonos #patostreamy
CzikaKiri - #nakolanaprzedmariolka 

OBIEKT ubliżająco - zaczepny, @bawelna100pro, zm...

źródło: Screenshot_20250107-130052_Chrome

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🔥Ciekawy jestem jeśli Szkolny ORANGUTAN będzie potrzebował teraz "większej" albo stałej opieki... KTO się nim zajmie??🤣🤣. Bo narazie to przerzucają się odpowiedzialnością. Chyba że DPS wjedzie. Kiedy się skończy to ŻEROWANIE i PIJAWKI spadną?!?. Gorzej co będzie z domem... Bo wiemy że nie jeden tam szczerzy sobie ząbki. MASAKRA. 😆🤡
#kononowicz #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrCALVIN: Zaleznie od stanu zdrowia pierwsza decyzję podejmie szpital. Jeśli z knurem nie będzie logicznego kontaktu to będzie trzeba ustanowić opiekuna prawnego. Szpital zwróci się do sądu opiekuńczego.
Znów zależnie od stanu zdrowia, sąd wyznacz opiekuna prawnego i przydzieli go do hospicjum, DPS lub warzywniak na oddziale neurologicznym szpitala psychiatrycznego np Choroszczy.
W skrajnym przypadku gdyby Knur wyszedł jakoś z tego i tylko sral pod siebie Szpital w porozumieniu z
  • Odpowiedz
@panDario: POlecam szaber, jestem sPOkojny szabrując belweder. POtrafię bawić się w złodzieja bez Krzyśka. Kto nie wyniesie fantów za daleko zostaje kaleką.
  • Odpowiedz
#kononowicz z tego co slyszalem zielony podobno zajmuje sie w Bialymstoku oproznianiem nocnikow,inwalidom i ludziom chorym na lozkach gdzie nie moga sami wstac itp.Jako ze jest jednoosobowa fundajcia prowadzi takie uslugi,ale jak pisze tylko obilo mi sie o uszy ze oproznia i czysci te wygodki przenosne
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezpravkano207: sporo bym oddał by ujrzeć personalia tego osobnika. Obstawiam że cofnięty podbródek/wioskowy dziwak/sfrustrowany emeryt/blady, wysuszony zasiłkowiec z meblościanką pamiętającą PRL typu szkolnik. Chyba najbardziej zaburzona jednostka z wykopowych gumiaków.
  • Odpowiedz