#innvwszkocji

Po pierwszym tygodniowym payslipie z pracy - wpadło 390funtów :) Powiem tak jestem zadowolony. W tym tygodniu będzie 58h a jutro stawka x2. Praca jak to praca operatora; nie jest ciężka ale trochę nużąca - ale taka specyfika pracy.

No nic trzeba zbierać na kaucje na mieszkanie; laptop, samochód, drukarkę 3d i wycieczkę do Tajlandii w następnym roku :)

#
innv - #innvwszkocji



Po pierwszym tygodniowym payslipie z pracy - wpadło 390funtów...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeden zraniony, drugi zabity,

Krwi się zachciało słupskim bandytom.


To partia strzela do robotników,


Janek
mpower - Jeden zraniony, drugi zabity,

Krwi się zachciało słupskim bandytom.

To par...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach