@LittleOpa: w Kato penthouse na bajoro i towarzystwo komarów które zjedzą inwestora żywcem na tarasie, na plus to blisko lotnisko żeby sobie popatrzeć i posłuchać awionetek. Dodatkowo bliskość terenów rozrywkowych gdzie gra muzyka do 3 rano na owym bajorze, zapewni masę atrakcji i nie będzie można się nudzić.
  • Odpowiedz
@Lesiu198: park śląski przed wejściem do ZOO. Cinema City w Silesia City Center.

W sumie jakby ktoś był chętny na jakąś wykopową grę w cymbergaja, może piwko w parku Śląskim to zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dyz163
  • Odpowiedz
Niedługo idę na koncert na Stadion Śląski, pogoda pokazuje pieruńskie 34 stopnie. Jak tam jest z temperaturą? Jakaś klima, nawiew, cokolwiek? Czy po prostu kilka tysięcy ludzi zamknięci w klatce w 34 stopniach? Koncert zaczyna się o 20;30, o której powinienem przyjść żeby na spokojnie wejść na tą 20;30, bo wiem ze kolejki potrafią być ogromne?

#koncert #katowice #chorzow #koncerty #sanah #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach