Wybitny przypadek grafomanii Kostrzewskiego


@tmsz: to Ty chyba innych utworów Kata nie słyszałeś nigdy. :D Co nie zmienia faktu, że wymiatają (a raczej wymiatali)!

@stary-zbozowy-elewator: @tmsz: @Ryjuss: od tekstów lepszy jest tańczący na koncertach Romek - prawdziwy bordo. <3
  • Odpowiedz
@oggy1989: to najlepsze!!!!!!!! miałam ochote posłuchać dzisiaj jak zacząłeś sypać smętami - ale nie chciało mi się szukać :D

dzięki :)
  • Odpowiedz
Okręt mój płynie dalej, gdzieś tam...

Serce choć popękane, chce bić...

Nie ma Cię i nie było... jest noc...

Nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach