@kwiatencja: Niestety jestem pewny, mało kulturalne miasto w porównaniu do Wrocławia w takim razie, bo tutaj tylko w jednym studyjnym grają. A dodajmy moją spostrzegawczość i teraz pozostaje czekać na jakiś cudowny seans w większym kinie :|
  • Odpowiedz