Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
- 15
@KurtGodel: kocham ten film
- 7
- 6
Jakaś Jane Austin?
- 0
@regis_uszatek: raczej tak ;)
- 10
@KurtGodel: dobranoc
- 8
@KurtGodel: django
- 8
@kwiatencja: Niestety jestem pewny, mało kulturalne miasto w porównaniu do Wrocławia w takim razie, bo tutaj tylko w jednym studyjnym grają. A dodajmy moją spostrzegawczość i teraz pozostaje czekać na jakiś cudowny seans w większym kinie :|
- 0
@RoHunter: no Gutek kupił licencje, a to chyba on stworzył kino Nowe Horyzonty :d seansów sporo, frekwencja tez w sumie spoko jak na czas ile już graja
- 6
- 6




+
źródło: comment_rO2jfzP5dJnRdreG6317Nedkr4K4rXPS.jpg
Pobierz