Podsumowując moją przygodę z redditem: - dostałem perma na subreddicie z pytaniami nsfw za zadanie pytania nsfw - dostałem perma na subreddicie politycznym za zadanie politycznego pytania - dostałem perma na subreddicie polska za zadanie pytania na temat polskich kobiet.
I tak to się żyje w tej lewackiej wolności wypowiedzi.
@greedy_critic: ja wczoraj odpowiedziałem kilku Lewackim botom na pytania w stylu "dlaczego PiS" "dlaczego Stanowski" itp. od razu skasowali posta i ban ( ͡°͜ʖ͡°) Lewackie kółeczko wzajemnej adoracji uwielbia budować sobie bańkę informacyjną, jak któryś tam zacznie piać inaczej natychmiast go wyrzucają
@greedy_critic: Podbijam stawkę - dostałem perma na pewnym polskim subie w duskusji na temat przepisów - żadnej polityki, tylko przepisy, bo akurat wdałem się w dyskusję z modem i jak zarządałem od niego orzecznictwa na poparcie jego tez to dał mi bana i skasował wszystkie kilkanaście postów z tematu - nawet te w których dyskutowałem z innymi użytkownikami, a on nie brał w nich udziału :) Moderacja wykopu to wzór
- dostałem perma na subreddicie z pytaniami nsfw za zadanie pytania nsfw
- dostałem perma na subreddicie politycznym za zadanie politycznego pytania
- dostałem perma na subreddicie polska za zadanie pytania na temat polskich kobiet.
I tak to się żyje w tej lewackiej wolności wypowiedzi.
źródło: image_picker_D607CC74-6403-427E-958C-D167BB383836-31125-0000068EEB3A3D36
PobierzModeracja wykopu to wzór
źródło: comment
Pobierz