Podsumowując moją przygodę z redditem:
- dostałem perma na subreddicie z pytaniami nsfw za zadanie pytania nsfw
- dostałem perma na subreddicie politycznym za zadanie politycznego pytania
- dostałem perma na subreddicie polska za zadanie pytania na temat polskich kobiet.

I tak to się żyje w tej lewackiej wolności wypowiedzi.
greedy_critic - Podsumowując moją przygodę z redditem:
- dostałem perma na subreddici...

źródło: image_picker_D607CC74-6403-427E-958C-D167BB383836-31125-0000068EEB3A3D36

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@greedy_critic: Podbijam stawkę - dostałem perma na pewnym polskim subie w duskusji na temat przepisów - żadnej polityki, tylko przepisy, bo akurat wdałem się w dyskusję z modem i jak zarządałem od niego orzecznictwa na poparcie jego tez to dał mi bana i skasował wszystkie kilkanaście postów z tematu - nawet te w których dyskutowałem z innymi użytkownikami, a on nie brał w nich udziału :)
Moderacja wykopu to wzór
66029ff574034366b84e56853551943d - @greedy_critic: Podbijam stawkę - dostałem perma n...

źródło: comment

Pobierz
  • Odpowiedz