@No25: powiem tylko, że smutno mi z powodu takiego słabego Interu, kibicuje klubowi od 2001 roku, jestem członkiem fanclubu, staram sie chociaż raz w roku pojechać na GM, i jestem zawiedziony jako kibic - bo kadra w rozumieniu pojedynczych piłkarzy jest naprawdę niezła, a wyniki i gra to dramat.
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi kogo wolicie Pioliego czy Marcelino. Głównie tych dwóch ostało się po wstępnej selekcji,pod uwagę brani byli także Hiddink, Giudolin, Blanc i Boas. Wszystko wskazuje, że obecnie zatrudniany menadżer ma za zadanie przygotowanie drużyny pod nadejście argentyńskiego mesjasza w 2018 (pojawiły się plotki, że już nawet podpisana jest promesa kontraktu opiewająca na 15 mln euro za sezon).

Po wstępnej analizie można dojść do wniosku, że Marcelino preferuje bardzo podobny styl prowadzenia drużyny

Kto zostanie nowym trenerem Interu?

  • Stefano Pioli 23.1% (3)
  • Marcelino 76.9% (10)

Oddanych głosów: 13

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michellaga: A weź nic nie mów. Skoro już robimy i tak kabaret z klubu to najlepiej zatrudnić Zenge, który da sie pokroić za Inter. Przynajmniej będzie miał stadion po swojej stronie i może zarządzi bieganie po schodach za występy takie jak w ostatnich meczach
  • Odpowiedz
Oba kluby z Mediolanu mogą śmiało być dumne - wygrały z mistrzem na San Siro, ale wygląda na to że to koniec ich osiągnięć w tym sezonie. A podobno chiński kapitał miał przerwać dominację Juve ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#acmilan #inter #juventus #seriea
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@proba1: Wybacz, ale na juvepoland tylko zaglądam, mówię o wykopie bo pamietam wpisy o tym że Inter idzie po mistrza, głównie od jednego jegomościa którego nicku nie pamiętam. Ale większość kibiców Interu tutaj szanuję @No25 @wisakoy @Michellaga - pozdrawiam panowie :)
  • Odpowiedz
@Minieri: Ja chyba najbardziej po Interze jadę, wyrzucają masę pieniędzy w błoto zarówno na trenerów jak i piłkarzy. Gabriel Barbosa za 30 baniek w tym sezonie zagrał 16 minut, a miał być wielką przyszłością Interu. O Kondogbii czy transferach typu Dodo nawet nie wspominam. Trzymanie Ranocchi i wpuszczanie go na boisko to jakiś żart. Mazarriemu dali nowy kontrakt żeby po 3 miechach zwolnić i płacić ponad rok za darmo, Mancini
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#siecikomputerowe #sieci #inter#internet
Mirki mam laptopa w którym co chwila rozłącza się internet. Łączy na minutę czasami nawet mniej. Tylko rozłącza się w jednej sieci u mnie w domu. Gdy jestem w innym miejscu np. u kolegi to wszystko dobrze działa. Co to może być?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to jest za mecz :D przeciez tu nei ma srodka pola, od jednej do drugiej bramki bez przerwy! #mecz #inter #roma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach