@Truthsayer: @kolorowy_monochrom Ja nawet nie miałbym się się czego odgryzc, bo w przeciwienstwie do wymienionych użytkowników ja nigdy nie byłem bykowany tak jak qew np. i raz Mandon wyciągnął na mnie jedną teczke to dogadałem się z nim bez najmniejszych problemów. Inna sprawa że ja z reguły jestem bezkonfliktowy i nie lubie wyciągać teczek na strone przeciwną. Raz faktycznie poczułem sie urazony przez @kolorowy_monochrom czy @NiezlyJestes to
  • Odpowiedz
@Truthsayer

Nie liczy się przecież CO ktoś mówi tylko KTO coś mówi.

nie jest to wielkim odkryciem tak jak to że wszystko to kwestia wizerunku
trąbacz jaki jest to już tam pominę ale jest łatwą ofiarą panem w średnim wieku który się nadmiernie wszystkim przejmuje to oczywiste że łatwiej go zniszczyć niż śmieszka pod 20 warstwami ironii który ma za sobą kolegów
  • Odpowiedz