@Bonczur69: paluch to debil i powinien zamknac morde XD zatytuje wielkiego polaka
"MUZYKA TO ZABAWKA JAK BEDE MIAŁ OCHOTE ZARYMUJE SE DO TANGA"
przypominam ze ten gamon prezes BOR wydał fizycznie płyte na której jest napisane "może propsów" i tak chodzi o morze XDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Po obejrzeniu odpowiedzi na nominacje Hot16 od Podsiadło - podoba mi się i tak sobie pomyślałem... w sumie spoko gdyby to się rozeszło poza rap. Mielibyśmy do czynienia z największą inicjatywą polskiej sceny muzycznej od czasu utworów z czasów powodzi. Taki Podsiadło daje nominacje, nie wiem, Kortezowi, ten dalej Waglewskiemu (w międzyczasie Solar to wszystko błogosławi mówiąc, że fajnie bo szczytny cel) i tak by się to rozniosło po wszystkich gatunkach. W
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Action: Myślę, że cała ta akcja wyjdzie nie tylko poza rap a w ogóle poza scenę muzyczną. Podsiadło nominował Michała Kempe więc zaraz standuperzy do tego dołączą, natomiast Żulczyk pisarzy. Ciekawe jak to się rozwinie.
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje nostalgia łapie motzno, bo paru osób się dawno nie słyszało, a wjeżdżają pięknie w tą akcję. Z resztą nawet takie niuskule jak white czy jangigi potrafili ogarnąć coś bez autotuna i zrobili zajebista robotę
  • Odpowiedz