Wszystko
Najnowsze
Archiwum

@Dummyboii2: no i dobrze powiedział, w sumie joda też wczoraj podobnie
konto usunięte via iOS
- 30
- 21
@TacoNaRybie: Chyba Muszyna, a nie Muszynianka :)
@TacoNaRybie: Klocuch oraz bojsbend Taconafide
Nominował ktoś VNMa?
#hot16challenge2
#hot16challenge2
- 1
@Grash-Varrag-Arushat: Borixon
@Grash-Varrag-Arushat: VNM na Facebooku na live mówił, że na pewno nagra tylko nie wie, czy się wyrobi w czasie
@PsychoKid: był nominowany ale nie pamietam przez kogo
Ale tetris wjechał, imo lekko w top3 jeżeli nie na pierwsze miejsce. Technicznie i z przekazem.
https://youtu.be/VhIe-qiboCw
#hot16challenge2
https://youtu.be/VhIe-qiboCw
#hot16challenge2
- 1
STARY MATY JUŻ NAWINĄŁ?
#hot16challenge2
#hot16challenge2
- 1
@PoczciwyChlop: @Tylko_do_hoteli: zdania ekspertów tradycyjnie podzielone xD
@PoczciwyChlop: wyślij link proszę :D
Jutro wjeżdża Piorun z Mokotowa i humor gitówa
#hot16challenge2
#hot16challenge2
- 0
Ale strzeliłam zdziwko gdy obejrzałam Matę i okazało sie że wywołany Snoop Dogg wrzucił coś następnego dnia (ʘ‿ʘ)
#hot16challenge2
#hot16challenge2

Po obejrzeniu odpowiedzi na nominacje Hot16 od Podsiadło - podoba mi się i tak sobie pomyślałem... w sumie spoko gdyby to się rozeszło poza rap. Mielibyśmy do czynienia z największą inicjatywą polskiej sceny muzycznej od czasu utworów z czasów powodzi. Taki Podsiadło daje nominacje, nie wiem, Kortezowi, ten dalej Waglewskiemu (w międzyczasie Solar to wszystko błogosławi mówiąc, że fajnie bo szczytny cel) i tak by się to rozniosło po wszystkich gatunkach. W
- 4
@Action: Stary nie mam czasu siedzieć tyle godzin dziennie i tego wszystkiego słuchać tak, że może lepiej nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Action: Myślę, że cała ta akcja wyjdzie nie tylko poza rap a w ogóle poza scenę muzyczną. Podsiadło nominował Michała Kempe więc zaraz standuperzy do tego dołączą, natomiast Żulczyk pisarzy. Ciekawe jak to się rozwinie.

lepsza ta bekowa zwrotka niż niejedna szesnastka XD
@Paruwkowy__Skrytorzerca: bardziej mi się to podoba niz oryginał bo na takim luzie
- 4

- 1
@MondryPajonk: buziaki byku
- 1
@MondryPajonk: trochę tedasa


@Farezowsky: Alternatywka
@Farezowsky: co to za przymuł
- 1
#hot16challenge2 Pono ma nominacje?
@susuke15: Hudy HZD i Ero JWP
- 1
@orbitas
@mlynarz_z_mlynkowa mam nadzieję że podejmie rękawice bo lubię gościa mimo iż nie lubię rapu
@mlynarz_z_mlynkowa mam nadzieję że podejmie rękawice bo lubię gościa mimo iż nie lubię rapu

@RenkaRenkeMyje nostalgia łapie motzno, bo paru osób się dawno nie słyszało, a wjeżdżają pięknie w tą akcję. Z resztą nawet takie niuskule jak white czy jangigi potrafili ogarnąć coś bez autotuna i zrobili zajebista robotę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

@gniazdkozpradem: Ferguson nominował RENO, a nie RETO, chyba że jakaś pomyłka zaszła¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via iOS
- 2
Komentarz usunięty przez autora


























"MUZYKA TO ZABAWKA JAK BEDE MIAŁ OCHOTE ZARYMUJE SE DO TANGA"
przypominam ze ten gamon prezes BOR wydał fizycznie płyte na której jest napisane "może propsów" i tak chodzi o morze XDDDDD