Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 0
@ZygmuntZygmuntowski: Patty!!
@ZygmuntZygmuntowski: bawi i boli za każdym razem jak klikam replay ¯\_(ツ)_/¯
- 0
@MrDeadhead: że to Lucic to tylko bawi xD
#hokej #czeskihokej szybka akcja. Mam do sprzedania lub nawet oddania za darmo dwa bilety na dzisiejszy mecz Trinca z Zlinem! Mecz jest o 17 w Trzincu. Sektor A, rząd 6, dwa miejsca obok siebie. Bilety w formie PDF wysyłam na mejla.
Jeden bilet to koszt 260 koron. Cenna obojętna łącznie z oddaniem za darmo, ale chętnie coś bym za niego dostał.
#czechy #rozdajo #
Jeden bilet to koszt 260 koron. Cenna obojętna łącznie z oddaniem za darmo, ale chętnie coś bym za niego dostał.
#czechy #rozdajo #
- 1
@Kwiatsloneczny: Co ty pierdzielisz?
@ThrashMetal: polecam bardzo, ocelari warto zobaczyć. Kupiłbym ale robotaju dziś :(
- 1
- 1
@high_hopes: Sam nie wiem, grali jak by łaskę robili. 17-letni Malik w bramce swojego debiutu nie zaliczy do udanych¯\_(ツ)_/¯
Z tymi bramkarzami to jest ciekawa sprawa. W poprzednim sezonie mieli 2 świetnych (Hamerlik i Hrubec), w tym gwiazdą miał być reprezentacyjny Bartoszak, ale klub rozwiązał z nim kontrakt ze względów zdrowotnych (oficjalnie, nieoficjalnie zaczął chlać).
Teraz mamy 23-letniego Kvacę i juniora Malika.
Z tymi bramkarzami to jest ciekawa sprawa. W poprzednim sezonie mieli 2 świetnych (Hamerlik i Hrubec), w tym gwiazdą miał być reprezentacyjny Bartoszak, ale klub rozwiązał z nim kontrakt ze względów zdrowotnych (oficjalnie, nieoficjalnie zaczął chlać).
Teraz mamy 23-letniego Kvacę i juniora Malika.
- 1
@high_hopes: Rozwiązanie umowy ogłoszono 15 listopada.
Tutaj masz artykuł z którego wynika, że miał depresję i zaczął pić. Teraz się będzie leczył i dziękuje klubowi za polubowne załatwienie sprawy.
Tutaj masz artykuł z którego wynika, że miał depresję i zaczął pić. Teraz się będzie leczył i dziękuje klubowi za polubowne załatwienie sprawy.
@ZygmuntZygmuntowski: Detroit coś teraz grają? Czy lipa
- 1
- 3
@ZygmuntZygmuntowski: masz na mysli szpagat? Kazdy bramkarz powinien umiec zrobic szpagat
- 1
@ZygmuntZygmuntowski: ale nadal streak 17 spotkań z punktami, miazga!
- 9
- 4
Chociaż ekstraliga unihokeja wystartowała już na dobre. W najbliższym czasie czeka nas kolejna impreza o charakterze międzynarodowym. Mistrzostwa Świata kobiet w szwajcarskim Neuchatel. Przed Polkami arcytrudne zadanie, ponieważ zmierzą się w grupie A z reprezentantkami Szwajcarii, Finlandii i Niemiec. Polki to obecnie 7 miejsce w światowym rankingu, wiec rywalizacja na tle drugiej Finlandii, trzeciej Szwajcarii i dziesiatych w rankingu Niemiec będzie ciekawa. Wszystkie mecze są dostępne za darmo na stronach federacji iff
źródło: comment_RT2cKFWhC0dCqFavEwJS47lr4yEfoZgr.jpg
Pobierz
























#nhl #hokej