#hokej #czeskihokej szybka akcja. Mam do sprzedania lub nawet oddania za darmo dwa bilety na dzisiejszy mecz Trinca z Zlinem! Mecz jest o 17 w Trzincu. Sektor A, rząd 6, dwa miejsca obok siebie. Bilety w formie PDF wysyłam na mejla.
Jeden bilet to koszt 260 koron. Cenna obojętna łącznie z oddaniem za darmo, ale chętnie coś bym za niego dostał.
#czechy #rozdajo #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@high_hopes: Sam nie wiem, grali jak by łaskę robili. 17-letni Malik w bramce swojego debiutu nie zaliczy do udanych¯\_(ツ)_/¯
Z tymi bramkarzami to jest ciekawa sprawa. W poprzednim sezonie mieli 2 świetnych (Hamerlik i Hrubec), w tym gwiazdą miał być reprezentacyjny Bartoszak, ale klub rozwiązał z nim kontrakt ze względów zdrowotnych (oficjalnie, nieoficjalnie zaczął chlać).
Teraz mamy 23-letniego Kvacę i juniora Malika.
  • Odpowiedz
@high_hopes: Rozwiązanie umowy ogłoszono 15 listopada.
Tutaj masz artykuł z którego wynika, że miał depresję i zaczął pić. Teraz się będzie leczył i dziękuje klubowi za polubowne załatwienie sprawy.
  • Odpowiedz
#nhl #hokej

Czołem Miraski!

Dziś mamy kilka spotkań o wczesnych porach, dla tych którzy nie lubią ślęczęć po nocach.

Canucks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chociaż ekstraliga unihokeja wystartowała już na dobre. W najbliższym czasie czeka nas kolejna impreza o charakterze międzynarodowym. Mistrzostwa Świata kobiet w szwajcarskim Neuchatel. Przed Polkami arcytrudne zadanie, ponieważ zmierzą się w grupie A z reprezentantkami Szwajcarii, Finlandii i Niemiec. Polki to obecnie 7 miejsce w światowym rankingu, wiec rywalizacja na tle drugiej Finlandii, trzeciej Szwajcarii i dziesiatych w rankingu Niemiec będzie ciekawa. Wszystkie mecze są dostępne za darmo na stronach federacji iff
Zborro - Chociaż ekstraliga unihokeja wystartowała już na dobre. W najbliższym czasie...

źródło: comment_RT2cKFWhC0dCqFavEwJS47lr4yEfoZgr.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zborro: trzeba dodać, że na tym turnieju niżej niż na 12 miejscu nie skończymy, ponieważ w przypadku zajęcia 3/4 miejsca w grupie gra się odpowiednio z 2/1 w grupy C/D w 1/8 (a raczej pre 1/4 finału).
  • Odpowiedz