Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc: Z tego co pamiętam to nie pierwszy Twój komentarz dotyczący nerfów typu "przecież to tylko punkt, czy dwa". Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jednak przegrana bądź wygrana zależy od tego kto ma więcej punktów :P

I choć oczywiście zdarzają się overkille, to często są to też punkt czy dwa. Jasne, Ciri ma unikalną zdolność, ale jednak te 2 pkt zabolą.
  • Odpowiedz
@FotDK: Już to kiedyś pisałem, że owszem idealnie by było gdyby ludzi odciąć od decków z neta, gra byłaby ciekawsza (choć widziałem tez już głosy przeciwne). Tyle, że odciąć się nie da. Ludzie grali startowymi/co tam dostali z beczek z cbt przez dosłownie pierwsze 3 dni. Pojechałem na weekend do domu, wróciłem i zupełnie inna gra już była.

To, że z czasem rozgrywka dąży do ustalenia góra kilkunastu grywalnych talii
  • Odpowiedz
@Greemote: Myślę, że bezpieczniej jest poczekać i 10 min po streamie rzucić okiem na krótkie pisemne podsumowanie niż nastawiać się na jakieś fajerwerki, których pewnie nie będzie.
  • Odpowiedz
O co dokładnie chodzi z możliwością zmielenia kart na pełne 1600 po patchu? Chyba nie jest to pewne, ale załóżmy że tak będzie, tzn. mam teraz jakieś gold karty które dostaną nerfa, robię im premium animacje za pył i potem sprzedaje i jestem kartę do przodu teoretycznie? Jest gdzieś lista tego co dostaje nerfa?

Przy okazji filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
Infantor - O co dokładnie chodzi z możliwością zmielenia kart na pełne 1600 po patchu...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach