Jak ktoś nie miał jeszcze okazji czytać "Requiem: Zafirah" czyli opowiadania powiązanego z wydarzeniami z 4 sezonu Living World, to polecam spolszczenie: http://forum.aiwe.eu/viewtopic.php?f=50&t=393 :)
Miłej lektury!
#gw2 #guildwars2 #guildwars
Miłej lektury!
#gw2 #guildwars2 #guildwars
















Pojawiły się przemyślenia bohaterów po wydarzeniach z All or Nothing. Możecie poczytać, co do powiedzenia ma Caithe.
https://www.guildwars2.com/en/the-game/releases/january-29-2019/
źródło: comment_2hhSIimeo74obNa61tIcGTudOeXBvGY1.jpg
Pobierz