@SynMasnotrawny: eeeeee w poznaniu jakos 10 lat temu prawilniactwo wymarlo a to co jest teraz to tylko pijani ludzie w bluzie orzelka co sie pruja o byle co xD palich co o prawilosci nawija sam by ziomuw sprzedal, a gdyby nie mirko to w poznaniu dalej by se wspobodnie chodzil
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach