Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam was, wykopowicze. Chciałbym się was zapytać o to, co sądzicie o dziesięcio, czy może dwunastoletnich płodach bez życia siędzących i Gruchala, Lordozy, czy Magikarpia. Pytam się o to, ponieważ czytając komentarze, gdzie jakiś gówniarz od wyżej wymienionych streamerów wyzywa komuś rodziców, mam ochotę założyć własną partię, dojść do władzy, po czym wprowadzić w życie ustawę uniemożliwiającą korzystanie z Internetu osobom poniżej piętnastego roku życia.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CZEMU LORDOZA AKURAT TERAZ ZACZĄŁ CISNĄĆ GURALA? JA ROZUMIEM ŻE PO TEK AKCJII CO NIEDAWNO GURAL O NIM GADAŁ. ALE CZEMU WCZEŚNIEJ PRZESTAŁ GO WYZYWAĆ? SKORO GO NIBY NIENAWIDZI? I JESZCZE DZIĘKOWAŁ MU ZA RAJDY, NO TAK GURAL SZEDŁ W GÓRĘ TO NAWET RAFONIX GO PRZESTAŁ WYZYWAĆ :)
#danielmagical #gural #rafonix
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peles12 przeciez wypowiadając się o nim nie cisnal go . Zaczął jak gural odpowiadal wszystkim na shoty osób które się wypowiadają i tylko on i daniel go zaczęli bardziej cisnac a gdzie jest teraz Boxdel? Palkerson? I inni .... czemu mu nie cisna?
  • Odpowiedz