Starzy muszą być dumni z syna:) Zarobił pewnie ze 100 tysiecy na tym you tubie a stracił prywatność swoją i rodziny mysle że to dość słaby interes.
  • Odpowiedz
Oglądnąłem właśnie szota jak gural uświadamia, że akcja z klaunem to fejk, co myślał, że ktoś to łyknął oprócz jego 9 letnich widzów xd?
#gural
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zwariowana-Panda123: Zależy czym jedzie i skąd. Jeżeli z rataj nad Wartą to tramwajem z jakieś 15-20 minut ( przystanek tramwajowy traugutta, potem albo pieszo albo przesiadka w kolejny tramwaj i wysiadka na przystanku zapewne Kosińskiego), jeżeli tramwajem z Górnych Rataj (osiedle Lecha, Czecha i inne) to tramwajem pewnie do 30 minut.
Autem trochę szybciej, ale nadal musi jechać Hetmańską do Rolnej, potem Pamiątkową i tymi uliczkami na Wildzie
  • Odpowiedz
Towarzysze i towarzyszki, jaka decyzja w sprawie Grzegorza "No i" Górnego, zwanego również Kulfonem, P-------m Plastusiem, Tamburynem. Tego który jako jedyny wypił legendarnego Dżim Bima midowego i został zdradzony, przez Judasza z żelem na włosach Pałkersona. Tego który miał w sobie tyle miłości, że chciał obdarzyć nimi nawet najmłodszych. Tego który jako jedyny został zlinczowany, kiedy inni robili to samo.

Kiedy spotka go zasłużone ukojenie i uwolnimy go od tej męki jaką
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gural
Może warto zainteresować sieci partnerskie tym co robi gural i jak szkodzi widzom ich partnerów na yt oraz jak bardzo zniechęca reklamodawców przez pryzmat aferki? Ktoś o tym pomyślał wcześniej?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Qwerty123_ wciągając w to innych youtuberów smrodzi im właśnie w GA (Google adwords, gdzie możesz celowo umieszczać reklamy w materiałach danych twórców) i tym samym ograniczać zyski dla sieci partnerskich i ich samych. To tak na szybko celem rozjaśnienia.
  • Odpowiedz
#gural jak chcecie go wystalkować to zróbcie jak ludzie z 4chan. Niech podczas lajwa ktoś z Poznania pojeździ po osiedlach gdzie są podejrzenia że może mieszkać i niech trąbi albo rzuca petardami. Jak będzie słychać na live to już mniej więcej będzie wiadomo.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlbertRosenfield: Wystarczy prosta zorganizowana akcja, kilka osób z Poznania ustawia się w podejrzanych miejscach i czeka. Gdy wszyscy będą już gotowi odpalają po kolei petardy lub trąbią, każda osoba odczekuje 3-4 min żeby wyeliminować opóźnienie na streamach. Znak do gotowości można sobie dać np na konfie na fb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ej gays, generalnie nie wiem czy to jakieś ważne jest, ale interesuje mnie postać o imieniu Teresa Weronika Słownik. Na końcu szota u tego całego "WallThis" widać konwersację, że Rzesiu w-----ł ją ze znajomych i w ogóle. Może koleżanka z piątkowej nocy po strimku? ( ͡° ͜ʖ ͡° )
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znaleziona dziewczynka od gurala?
Co to rekordu, po co ma go bic? To takie wazne? :P
Dla mnie ten rekord może miec nawet transmisja spuszczającego stolca w kiblu.

#gural #danielmagical
Intheendz - znaleziona dziewczynka od gurala?
Co to rekordu, po co ma go bic? To tak...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach