Wygląda na to, że zacznę znowu nieco bardziej dywersyfikować swoje portfolio, jeżeli chodzi o akcje. Obecnie 100% mojego portfolio to Tesla (obecnie 481 938 PLN, 134 akcje). Nie wiem jak ta informacja mnie omineła, ale właśnie gdzieś znalazłem informacje, że Gitlab tydzień temu miał swoje IPO: https://www.cnbc.com/2021/10/14/gitlab-jumps-in-nasdaq-debut-after-pricing-ipo-above-expected-range.html
Z gitlaba osobiście zacząłem korzystać na co dzień podajrze w 2019 roku. Uwiodła mnie w nim prostota z jaką można było łatwo skonfigurować CI/CD. Wygoda przy
Z gitlaba osobiście zacząłem korzystać na co dzień podajrze w 2019 roku. Uwiodła mnie w nim prostota z jaką można było łatwo skonfigurować CI/CD. Wygoda przy


#gtlb
#gielda