Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to niech zaczna pracowac, przeciez podstawowka chyba normalnie chodzi nie?


@AAASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA: czyś Ty oszalał, bezrobotnym każesz pracować - wiesz jakie to jest ciężkie?

podstawówka normalnie (jeszcze) bo coś czuję że TVP Info zadało pytanie o podstawówki i świadczenia opiekuńcze nie bez powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Premier odpowiedział że najważniejsze są dla niego klasy 1-4 czyli zapewne za tydzień 1-4 zostaną stacjonarnie a reszta hybrydowo/zdalnie -
  • Odpowiedz
@laaalaaa: Aż mi się przypomniało jak auto sprzedawałem i przyjechał gośc 60 lat, zadzwonił do mechanika (po głosie to chyba jeszcze starszy ten mechanik) i przyłożył telefon do silnika i pytał czy wszystko gra.
Co sie wtedy o------o to ja nawet nie
  • Odpowiedz