• 9
Nigdy nie oglądałem gry o tron, przez to mam w planach przez ten tydzień zobaczyć 1 sezon, od jutra zaczynam, trzymajcie kciuki :) tylko troche tego oglądania będzie aby dojść do 7 sezonu :/
#seriale #graotron #got
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wrażenia po pierwszym odcinku siódmego sezonu GOT? Jak dla mnie trochę gówniany ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to chyba wina Sama i jego pobytu w cytadeli. Trochę czuję niedosyt.... ale nie mogę się doczekać kolejnego odcinka
Wiecie kiedy następny?
#graotron #got #oswiadczenie #seriale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś ma plik torrenta do gry o tron e1s7 ? Nałóg oglądania powraca :D( ͡° ͜ʖ ͡°)(ʘʘ)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͜͡ʖ ͡€) #graotron #got
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@A-092: @RezuNN: Dlaczego lipa i dno? Poza oczywistymi bzdurami i uproszczeniami (jak spotkanie wszystkich istotnych postaci do którego jeśli dojdzie to na pewno w burzliwych okolicznościach) wygląda na niezły sezon. Wy zauważyliście, że to co najwyżej fragmenty spoilerów, a nie cały scenariusz, prawda?
  • Odpowiedz
@ElCidX: stannis tam mieszkał ale wszyscy wyjechali na tą wojnę i zginęli :)
ogólnie też nie wiadomo czy był pusty
oni pokazali tylko wejscie i środek sali tronowej, możliwe, że na podwórku gdzieś tam są ludzie :) jakieś wieśniaki itd. :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach