Jak wrażenia po pierwszym odcinku siódmego sezonu GOT? Jak dla mnie trochę gówniany ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to chyba wina Sama i jego pobytu w cytadeli. Trochę czuję niedosyt.... ale nie mogę się doczekać kolejnego odcinka
Wiecie kiedy następny?
#graotron #got #oswiadczenie #seriale
Wiecie kiedy następny?
#graotron #got #oswiadczenie #seriale































#seriale #graotron #got
Powodzenia