Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepów #gearbest #banggood i #rosegal
----------
Po więcej ciekawych kuponów i promocji odwiedź stronę LowcyChin.pl
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_8eH1SfzxtzZlQBo3qDqclq7zfn9km81w.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam redmi note 5 global z B20. Kolor i wersja RAM obojętna. Widziałem na BG ale tam 200$. Macie jakiś kupon na tę słuchawkę albo wiecie gdzie jest wersja z B20 w normalnych piniondzach? Dam Wam zarobić refiarze (σ ͜ʖσ)
#gearbest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@labik126: biorąc pod uwagę po ile jest w proline I że masz 24 miesiące gwarancji w Polsce to nie wiem czy jest sens. Jeszcze jak byś wziął na fakturę to już wgl mija się z celem.
  • Odpowiedz
Mam punkty w #gearbest.
Chciałem kupić telefon za 800zł i wykorzystać te punkty ale nie da się kliknąć.
co się dzieje?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gearbest: Potrzeba mi do latarki rowerowej akumulatorki na małe paluszki AAA i ładowarka USB. Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4x80: To wg mnie szkoda zachodu w inwestowanie w akumulatorki i ładowarkę. No, ale jeśli już tak bardzo byś chciał to jakieś Eneloopy + LiitoKala Lii - 402. Akumulatorki z Polski, a ładowarkę możesz poszukać u majfrendów.
  • Odpowiedz
== ➡️ Wielka Wyprzedaż Zimowa - Ceny topnieją na GearBest ⬅️ ==

Ceny topnieją w 2019 i na Nowy Rok mamy Nowe Wyprzedaże, a więc pospieszcie się i skorzystajcie z naszej najnowszej oferty. Co warto kupić? Na przykład:

- Smartfon Xiaomi Black Shark za 1770,97 zł z darmową dostawą
- Drukarkę 3D Alfawise U20 za 1116,46 zł
GearBest_Polska - == ➡️ Wielka Wyprzedaż Zimowa - Ceny topnieją na GearBest ⬅️ ==

...

źródło: comment_BCDoi5wLTsFuXqipCyJ2uDiUJsXk0Dsp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

== ➡️ Konsola Retro NES + 168 gier za 61,57 zł ⬅️ ==

Graj retro na konsoli NES (w Polsce znanej najlepiej jako tajwański klon "Pegazus") zawierającej 168 gier, w tym hity takie jak Super Mario albo Contra i przenieś się w dzieciństwo lat 90., gdy wszystko było lepsze. Bateria trzyma 7 godzin na jednym ładowaniu. Kurła, kiedyś to było!

#gearbest #chinskiecuda #promocja #retro
GearBest_Polska - == ➡️ Konsola Retro NES + 168 gier za 61,57 zł ⬅️ ==

Graj retro ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GearBest_Polska: To już lepiej emulator na androida, ewentualnie jakiś rodzaj kontrolera dokupić. Polecać takie coś to chyba tylko po to by zniechęcić do kolejnych zakupów.
  • Odpowiedz
jak to jest teraz z opiniami na #gearbest ?
punkty się dostaje z automatu, czy tak jak kiedyś trzeba się wykłócać z supportem o każdą recenzję?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawą promocje do sklepu #gearbest

1. [ OnePlus 6T McLaren Edition 10/256GB]( https://www.lowcychin.pl/oneplus-6t-mclaren-edition/)
Cena z wysyłką Priority Line: $802.95 / ~3024zł

Po więcej ciekawych kuponów i promocji odwiedź stronę LowcyChin.pl
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawą promocje do sklepu #g...

źródło: comment_jbquhg8mSEzHOPMurFuIzqMZVfaIkwZ8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#drony #dron #gearbest

Co sądzicie o fimi a3 od xiaomi? Warto? Miałem brać mi drobne 4k czekając długo na tanią ofertę. Ale może fimi a3 mi wystarczy do amatorki?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magawek Zamówiłem go dzisiaj z Priority Line i ubezpieczeniem za 930,46PLN, piszą że wysyłka 30 Stycznia. Wczoraj oglądałem konkretną opinie, chyba pierwszą po angielsku, gość dokładnie wszystko opisał.

Wychodzi na to, że kamera tak naprawdę jest 4K tylko z racji na to, że gimbal ma jedną oś cyfrową to nagrywanie jest w 1080P max, za to zdjęcia robi w dużej rozdzielczości.
  • Odpowiedz
@magawek obraz jest stabilny, masz tutaj najnowszą recenzję gościa z Anglii, wprawdzie zobaczyłem ją już po zakupie ale utwierdziła mnie w przekonaniu, że to był dobry wybór https://youtu.be/S_JyEbpISuQ w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. A do portu DIY możesz podłączyć trzyosiowego gimbala z kamerą 4K kiedyś i będziesz miał niezły kombajn :-)
  • Odpowiedz