Witam tu ChinskieKody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepów. Nie chcesz przegapić żadnych okazji --> obserwuj tag #nowepromocje
Gearbest
TV Box Alfawise A8X 2/16GB
Cena: 20.99$ (~80.18 zł), Kod: LIMITED080501 (bez refa)
Xiaomi Mi Band 4
Cena: 29.89$ (~114.18 zł), Kod: GBBAND4MI
rybakfischermann - Witam tu ChinskieKody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepów...

źródło: comment_ZdG1WsyGJP4h5R9sKFSoKp6VB7Odu2El.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gearbest #xiaomi #mi9
Witam
Mam zamiar zamówić xiaomi mi 9 z gearbest i mam kilka pytań:
1. Jaka opcje dostawy wybrać priorityline czy priorityline dpd? I jaka jest szansa na naliczanie VATu?
2. Jak to jest z ta gwarancja na gearbest?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adao1003: 2 lata rekojmi "niby" kupujac przez Polska strone! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak też nam mówią osoby pracujące w Gearbest, ale szczerze to uważamy, że nie ma co liczyc na to! I jako podstawe to pół roku ochrony kupujacego przez Paypal lub max ten rok od Gearbest
  • Odpowiedz
Mam problem z xiaomi redmi note 7, a mianowicie strasznie cicho słychać głos rozmówcy przy rozmowach telefonicznych. Ktoś spotkał się z takim problemem?

#xiaomi #gearbest
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile średnio czasu potrzeba na zmianę statusu zamówienia z "Paid" na "Packed" i dalej "Shipped out"? Zamówienie złożone i opłacone 30 lipca, dzisiaj mija 6 dni i status dalej wisi na "Paid". Telefony niby cały czas są "In stock", wczoraj jak sprawdzałem było ok. 160 sztuk sprzedanych (od momentu mojego zakupu do teraz sprzedało się ponad 100 sztuk), dzisiaj wyzerowali licznik i już jest 8 sztuk. "Ship between" cały czas się zmienia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mepps: > Kupilem z okazji na gearbest sprzed miesiaca. Nie wyslali do teraz i codziennie odwlekaja wysylke. Anulowalem zamowienie bo ile mozna. Tutaj przypuszczam ze bedzie podobnie.

Taki komentarz znalazłem na pepperze, także anuluje zamówienie na GB i zamawiam Mi9 od Pana Bezosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
== ➡️ Inteligentna szczoteczka Oclean Smart X za 193 zł ⬅️ ==

Oclean Smart X to jedna z najpopularniejszych szczoteczek sonicznych, wyposażona w 20 programów, żyroskop oraz sterowanie aplikacją, dzięki czemu na ekranie telefonu zawsze możecie zobaczyć, czy dobrze myjecie zęby. Wbudowana bateria pozwala nawet na miesiąc pracy na jednym ładowaniu.

Z kodem GB-HBZOCLEGJ tylko 193 zł, ale liczba kodów jest ograniczona. Taniej niż na Banggood!

#gearbest #chinskiecuda
GearBest_Polska - == ➡️ Inteligentna szczoteczka Oclean Smart X za 193 zł ⬅️ ==

Oc...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki, planuję kupić frezarkę CNC 3018 Pro do zabawy w cienkich sklejkach i pytanie do specjalistów, jaki laser do tego wziąć. Chciałbym by spełniał dwie funkcje: grawerowanie i wycinanie z cienkiej sklejki. Czy tym najmocniejszym dostępnym 5500mw będzie się dało grawerować precyzyjne kształty? czy lepiej wziąć dwa lasery np. 500mw lub 2500mw i dodatkowo 5500mw? czy jest sens kupować dwa lasery: słabszy (do grawerowania np. cienkich linii) i mocniejszy 5500mw do
niech_ktos - Hej mirki, planuję kupić frezarkę CNC 3018 Pro do zabawy w cienkich skle...

źródło: comment_e9Q2UjEXCfXygQBhGzKc6AeSx5zuqQfY.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niech_ktos: każdy z laserów (chyba) ma wejście TTL do sterowania mocą (przez PWM z płytki sterującej). Jak sobie obniżysz moc, to będziesz ledwo lizać materiał.
Ale nawet 5.5W (5500mW) niebieski laser - średnio tnie sklejkę. Mocno zależy od rodzaju sklejki, ale nawet te 2mm to więcej się nakopci niż wytnie, brzydkie brzegi i wooooolno, i tak z 2 przejścia na głębokość. Zwykłym frezem idzie 10x lepiej ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niech_ktos: laser półprzewodnik 15w (jeśli mowimy o niebieskim) nie istnieje, to jest przewatowany 2-5w z mocą "impulsową" 15w. Albo podawana jest moc pobierana z zasilania a nie wyjściowa moc lasera
  • Odpowiedz
@laol: @chodzacy_internet: ja brałem DPD, gearbest niby wysłał 9 lipca ale od 14 tak naprawdę sami nie wiedzą co się dzieje z ich paczkami i dopiero starają się uzyskać jakiekolwiek informacje z DPD. Poza tym weź pod uwagę że data zamówienia to nie to samo co data wysyłki. Gearbest sprzedaje telefony, których nie ma i przedłuża czas wysyłki pod pozorem "pakowania" itp. Mój wysłali dopiero po 2 tygodniach
  • Odpowiedz
@otakoryba rozmawiałem z #gearbest na live chacie, ale to takie lanie wody. Zapewniają, że wszystko jest w porządku. Oczywiście, że #tracking nie jest odświeżany aktualnie oraz, że paczka spokojnie dojdzie, ale kiedy ? Tego nikt nie wie xD
  • Odpowiedz
Wideorejestrator Alfawise G70 F1.5 z kodem: MAG70BPT kosztuje jedyne 40.99USD - wysyłka z Polski ! (czas oczekiwania na przesyłkę 3-5 dni), bez ryzyka dodatowych opłat.
Od kilku tygodni użytkuję właśnie taki wideo-rejestrator, w zestawie są dwa przewody, dwa uchwyty - jeden przyklejany a drugi z bardzo dobrą przyssawką.
Gorąco polecam w tej cenie !

#gearbest

zieloczek100 - Wideorejestrator Alfawise G70 F1.5 z kodem: MAG70BPT kosztuje jedyne 4...

źródło: comment_nqprQNctYAmnv5gyHbVRQ4Do1qzmYbCF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bez dopisku DPD poleci DHL który idzie około 10 dni. Ja ostatnio zamówiłem priority linę z dopiskiem DPD to szło 20 dni. Zamówienie z 10.07 otrzymałem 31.07
  • Odpowiedz
  • 1
@PaulStone przelewy24 nie oddały kasy, mBank nie oddał kasy, jestem w czarnej dupie, a połasilem się na cashback z planetplus w połączeniu z przelewy24
  • Odpowiedz