Tak sobie rozmawiałem dziś ze starym znajomym z którym kiedyś wspólnie "jaraliśmy się" antropomorficznymi zwierzaczkami i zauważyliśmy ciekawą rzecz. W latach 2012-2014 osoby w wieku 15,16 lat to była naprawde garsta całej społeczności. Zdecydowanie więcej osób było pełnoletnich a nawet osoby ostro po 30. Dziś chyba zdecydowana większość to właśnie nastolatki, powiem wiecej nawet dzieci 10-12 letnie. Nie wiem, może jestem w błędzie, ale wszystko na to wskazuje. ¯\_(ツ)_/¯ Inna kwestia uważam
Wedarn - Tak sobie rozmawiałem dziś ze starym znajomym z którym kiedyś wspólnie "jara...

źródło: comment_1585092289F0KUs7BHOBsbhwaeGQo4Pv.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak wgl doszedłem do wniosku że stałem sie furry januszem z kurła kiedyś to było.
A poza tym uważam że współczesny polski fandom furry powinien zostać zniszczony.
  • Odpowiedz
Inna kwestia uważam ten fandom za niebezpieczny dla takich osób ale to tylko moje zdanie xD


@Wedarn: Trochę tak, słyszałem, że stare dziady polują na młode męskie dupcie. Bardzo to chore. Ja tam lubię furry i będę je dalej kochał, ale 90% ludzi z fandomu to degeneraci, albo dupki.
  • Odpowiedz
No więc jest mi bardzo smutno, że @inteligentus promował takie osoby jak Pysiek na na tagu #furry
Dlaczego mi smutno? Otóż owy użytkownik wykopu nie promuje family-friendly contentu! Tak jest, Pysiek to cham i prostak, zobaczcie jak potraktował swoją rodzinę! Matka pewnie płacze... ( ͡° ʖ̯ ͡°)



38:25
https://www.youtube.com/watch?v=UMMGgW3pZ6s&t=2124s
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach