Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
@AnonimoweMirkoWyznania: chcesz coś z Avonu?
- 15
- 15
Niezłe, ale ktoś powinien to dopracować.
#futrowpis
#futrowpis
źródło: comment_1585948186qYOijGmFDeRMZ0XsUGK5Va.jpg
Pobierz#futrowpis
Hmmm, wersja inna od Nicka i Judy, nice xD
Hmmm, wersja inna od Nicka i Judy, nice xD
źródło: comment_15857254694gCRJEb4JkBWdtyTYXDKw2.jpg
Pobierz- 19
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szczur_z_rur: czilera utopia, n---------m se w gierki i jest git
@SadWolf: I my się uważamy a inteligentny gatunek. to prawda przed wejściem na wybory każdy kto nie ma co najmniej średniego IQ nie powinien być wpuszczany.
@lukasz-brak: xD
- 3
@push3k-pro: To bardziej do kotowatych pasuje a nie do psowatych.
- 12
Tak sobie rozmawiałem dziś ze starym znajomym z którym kiedyś wspólnie "jaraliśmy się" antropomorficznymi zwierzaczkami i zauważyliśmy ciekawą rzecz. W latach 2012-2014 osoby w wieku 15,16 lat to była naprawde garsta całej społeczności. Zdecydowanie więcej osób było pełnoletnich a nawet osoby ostro po 30. Dziś chyba zdecydowana większość to właśnie nastolatki, powiem wiecej nawet dzieci 10-12 letnie. Nie wiem, może jestem w błędzie, ale wszystko na to wskazuje. ¯\_(ツ)_/¯ Inna kwestia uważam
źródło: comment_1585092289F0KUs7BHOBsbhwaeGQo4Pv.jpg
Pobierz- 10
Tak wgl doszedłem do wniosku że stałem sie furry januszem z kurła kiedyś to było.
A poza tym uważam że współczesny polski fandom furry powinien zostać zniszczony.
A poza tym uważam że współczesny polski fandom furry powinien zostać zniszczony.
- 7
Inna kwestia uważam ten fandom za niebezpieczny dla takich osób ale to tylko moje zdanie xD
@Wedarn: Trochę tak, słyszałem, że stare dziady polują na młode męskie dupcie. Bardzo to chore. Ja tam lubię furry i będę je dalej kochał, ale 90% ludzi z fandomu to degeneraci, albo dupki.
No więc jest mi bardzo smutno, że @inteligentus promował takie osoby jak Pysiek na na tagu #furry
Dlaczego mi smutno? Otóż owy użytkownik wykopu nie promuje family-friendly contentu! Tak jest, Pysiek to cham i prostak, zobaczcie jak potraktował swoją rodzinę! Matka pewnie płacze... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
38:25
https://www.youtube.com/watch?v=UMMGgW3pZ6s&t=2124s
Dlaczego mi smutno? Otóż owy użytkownik wykopu nie promuje family-friendly contentu! Tak jest, Pysiek to cham i prostak, zobaczcie jak potraktował swoją rodzinę! Matka pewnie płacze... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
38:25
https://www.youtube.com/watch?v=UMMGgW3pZ6s&t=2124s
- 7
@JomaszTork: chryste panie nie wiedziałem że taka patola krąży...
aż mi wstyd a niby nie mam powodu
aż mi wstyd a niby nie mam powodu
- 6
@JomaszTork: halina mam zwał
- 15
Pojadę do Auchan o 9 rano w poniedziałek. Uniknę kolejek pomyślałem ... Zamiast tego stałem około w 30 minutowej kolejce do kas. Oczywiście 90% stanowili emeryci. Ryżu już nie było, ani kiszonych ogórków (wtf?). Ile jeszcze bedzie trwało to ogólnopolskie zidiocenie?
#furry #codziennakoza #futrowpis
#furry #codziennakoza #futrowpis
źródło: comment_1585037276hGo8wODXEwsYIyNaaIL3uc.jpg
Pobierz- 0
@JomaszTork: ten art to nawiązanie do czego?
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 2
@moet: Jest otagowane.



















źródło: comment_1586474710VIlHjuJhmmYwrrXmZcB2rE.jpg
Pobierz