Ile bym dał za możliwość personalizacji/bindowana ekwipunku. Niby układanie itemów to 5 sekund, ale usprawniłoby to zbieranie lootu po pokonaniu przeciwnika bądź na samym początku gry. Już parę razy miałem taką akcję, że przypadkiem zamiast pompy wziąłem nadwyżkę bandaży i następna walka była problemowa.
#fortnite
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli mamy turniej za pół bańki, w którym nie zobaczymy jak gra gość, który zdominował całą scenę i w połowie gier zrobił wynik jak spora cześć w calym występie, a jeszcze większa w ogóle do tylu nie dobiła. Trochę żenujące. Typ ma średnio K/D koło siedmiu, ale w stresie nagle statsy mu się poprawiają ponad 3-krotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#fortnite
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wie ktoś jak ten turniej działa? Dziś gra Ameryka jutro Europa? I czy w pierwszym tygodniu grali duo a w drugim solo?
#fortnite
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D4rk1: spoko esport granie na różnych platformach i serwerach z randomami, nickmercs spotka samych noobów a nickeh co mecz jakiegoś tryharda. Ten turniej tydzień temu jeszcze większa porażka. Battleroyala nie nadaje się na esport, za dużo rng.
  • Odpowiedz
@LukerAl: Spoko esport,profesjonalni gracze nie dostają invita(ludzie co robią średnio 10 killi na mecz)
Ale ludzie co mają średnio tysiące widzów ,hajs od zasrania,i płaczą że każda osoba co im spuszcza w------l w gierce to Streamsniperzy bo to oni są zajebiści a inni to gówna to to nie ma sensu miałem nadzieje że będzie jakaś rywalizacja,ale ja nie chce oglądać jak jakaś kobieta gra w każdą gre która jest popularna
  • Odpowiedz
@kokot1: no właśnie tylko pierwsze gry są pokazane, ciekawe kiedy update zrobią.. Parallax imo największe szanse, bo gra na najwyższym możliwym poziomie i praktycznie nie udupia gierek jak się skupia
  • Odpowiedz
@DejwiD: a jedyne co mi się nie podoba tutaj, to to że są gracze z PS4. W Fortnite Friday to jeszcze rozumiem bo i tak grają squady i ich łączy do serwerów PC, ale tutaj imo to jest bez sensu bo taki pro gracz na PS4 roznosi zwykłych graczy
  • Odpowiedz
@Areooo51: szkoda, że wszyscy nie są na jednym serwerze. Nie podoba mi się ta formuła. Nadal nie wiadomo kto bedzie najlepszy. Nadal nie maja pomysłu jak to sprzedać i atrakcyjnie pokazać. Turnieje w Csgo za 5 razy mniej hajsu są lepiej ogarnięte. A tutaj takie na odwal. Podejscie: zarobiliśmy ponad 1mld to możemy bez sensu rozrzucać kasę. Jak nie znajda pomysłu to scenę będą utrzymywać jedynie kasą. A ludziom się
  • Odpowiedz