A teraz r--------l dla uszu, mózgu. Sieczka.

Ich EP'ka z tamtego roku, z czerwca dokładnie. Utwór, jedyny na tej EP'ce oparty jest na podstawie dzieła znanego wszystkim Goethego, dzieła, które myślę, że większość z nas czytała. Tytuł utworu odpowie na pytanie o jakie dzieło chodzi.

Dobra, gramy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojarzycie może taki teledysk folk/viking/metalowy jakiegoś chyba szwedzkiego zespołu, było to dość często puszczane z 5 lat temu w tv i radio. Utwór dość skoczny i wesoły raczej. Generalnie paru gości chlało piwsko i wymachiwało mieczami w karczmie - wszystko to w klimacie średniowieczno vikingowskim. Pomuszcie. #kiciochpyta #muzyka #metal #folkmetal
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwielbiam zimowe krajobrazy. Z tej okazji, że za oknem słoneczko i bielutko i jak na razie wygląda to dobrze (bo pewnie po południu to wszystko zmieni się w brązowoczarną breję) wypadałoby posłuchać trochę ewidentnie zimowych albumów. No to na początek może Agalloch. #muzyka #folkmetal #blackmetal
T.....e - Uwielbiam zimowe krajobrazy. Z tej okazji, że za oknem słoneczko i bielutko...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patiomkin: moim ulubionym albumem od nich jest The Mantle i zawsze, kiedykolwiek i gdziekolwiek bym słuchał, to przy słowach Here at the edge of this world

Here I gaze at a pantheon of oak, a citadel of stone


If this grand panorama before me is what you call God. .
  • Odpowiedz
Dawka metalu i elektroniki na początek dnia

Czesi

Silent Stream of Godless Elegy - Winter Queen

#
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach