Przeszedłem wczoraj #fireemblem three houses bo stronie imperium i dziś zacząłem nową grę i dochodzę do momentu, gdy znowu mam wybrać dom, a tak sie zżyłem z tymi postaciami i jak ciekawe były ich historie, ze znowu chciałbym z nimi grać. A szczególnie Bernadetta, Petra, Casper i Lindahrdt - moja ulubiona czwórka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Teraz tylko mirko poratujcie. Żółty czy niebieski?
#switch
Tymariel - Przeszedłem wczoraj #fireemblem three houses bo stronie imperium i dziś za...

źródło: comment_E6FSP8J2E4ocXudS3P7p45njxvxVvNXk.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukończyłem Fire Emblem: Three Houses po raz drugi, tym razem wybrałem Golden Deer. Ponowne przejście zajęło 22 godziny. Do czasu przeskoku czasowego praktycznie wszystko jest takie same, z wyjątkiem oczywiście relacji z innymi osobami oraz ich paralogów. Po przeskoku mamy część tego samego, ale sporo jest inne - w tym zakończenie czy finałowy boss oraz oczywiście fabuła, która ujawnia rzeczy nieujawnione w innej ścieżce.

Korzystając z okazji - owszem, mam przerobionego Switcha, ale
iamtehwin - Ukończyłem Fire Emblem: Three Houses po raz drugi, tym razem wybrałem Gol...

źródło: comment_I3tGPAMWvcHFdOHDf9Jv5r6dYDIrx6xH.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iamtehwin: To już chyba mocno rushowałeś drugie przejście, jak czas spadł ci dwukrotnie w porównaniu do pierwszego :P Ja sam skończyłem dopiero pierwszy playthrough i biorę się za drugi, też Golden deer. W ogóle maksowałeś supporty pomiędzy postaciami? Po przejściu zorientowałem się, że te postacie które zdobędą ze sobą support A jako pierwszy to w podsumowaniu końcowym będą ze sobą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bubbo: Rusha nie robiłem - jak od razu na wejście masz profesora poziom A to wbijanie supportow poprzez wspólne posiłki to bułka z masłem; do czasu przeskoku czasowego pomijalem praktycznie wszystkie cutscenki (z wyjątkiem kilku takich, gdzie byłem pewien że będzie się różniło że względu na fabułę) i nie czytałem questow - robiłem to przy pierwszym podejściu; tutaj po prostu widziałem gdzie, co i jak, więc też nie marnowalem czasu;
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zacząłem wczoraj NG+, wychodzi na to iż będzie to znacznie szybsze przejście, gdyż do NG+ przenosi się poniższe elementy (wszystkie dotyczą rzeczy w monastery, nie fabuły, ale mimo wszystko wrzucam w spoiler):


#nintendo #nintendoswitch #fireemblem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukończyłem właśnie Fire Emblem: The Three Houses, jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące długości, fabuły, poziomu trudności, "jestem w punkcie X, ile jeszcze zostało", to zapraszam. Odpowiedzi mogę wrzucać w spoiler, z informacją nad nim jak duży jest.
#nintendo #nintendoswitch #fireemblem
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pVDai: Jest w sumie tylko jeden minus jeśli chodzi o zgłębianie relacji z innymi postaciami, a mianowicie co do waifu/husbando


Czemu? Odpowiedź w następnym spoilerze

  • Odpowiedz
@pVDai: W sumie po tym co napisałem wyżej jest jeszcze na totalny koniec, nie licząc napisów końcowych, napisane co się z naszymi towarzyszami działo po zakończeniu historii - miła rzecz. Pokazuje jak ważne są relacje z innymi postaciami w tej grze :)
  • Odpowiedz
@MadBear: Gra się bardzo przyjemnie, dla tej gry kupiłem Switcha i nie żaluję :D Wygląd możesz sprawdzic na yt, dzięki stylowi graficznemu gra wygląda w miarę ładnie, troszkę szkoda, że twórcy nie pokusili się bardziej rozbudować animacje. Jeżeli martwisz sie o ścinki - ja ich nie uświadczyłem.

No zajebiście się gra :D
  • Odpowiedz
@epi: sam nie grałem, ale widziałem początek na streamie ;p i koles po wybraniu demona/ducha byl cofany, znikala mu opcja i koniec końców byl zmuszony do wybrania człowieka
  • Odpowiedz
kolekcjonerki


@epi: jak mnie denerwuje to pudełko... dlaczego nie zrobili ładnego boxa tylko z tym wieszakiem jak jakies akcesoria gsm do srajfona :/

Natomiast dla tego pendrive i odznak myślę, że warto... art book i wszystkie drukowane rzeczy do śmieci... powinny być w standardzie.
  • Odpowiedz
@Gronbar: te bzm wola w to pogra w 1440p i 60fps
ale jak na mozliwości switcha nie jest aż tak źle

zwłaszcza że postacie wyglądają świetnie
przydałby się jakiś antyalias tylko ;)

zobaczymy jutro jak to na żywo wygląda ;)
  • Odpowiedz