Tłumaczenie trailera nowego Fire Emblem zjawiło się na Reddicie!

1:25 - Kamui - I was born in Hoshido, brought up in Nohr.

1:30 - Max - Impressive, Kamui. You've become strong.

1:32 - Kamira (Kamilla) - Are you alright? Kamui...I've really been worried about you...

1:35 - Riyoma - I'm Riyoma. I'm your older brother.
j.....b - Tłumaczenie trailera nowego Fire Emblem zjawiło się na Reddicie!

 1:25 - ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90: pal licho, że grafika zajeżdża mangami. Fire Emblem to naprawdę świetna gra taktyczna. Oprawa może trochę odrzucać, ale jak człowiek się wciągnie, to można siedzieć i siedzieć.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schopen2: #nintendo

Cieszę się, że jest ktoś na Wykopie grający w tę wspaniałą serię ()

Czy próbowałeś grać jeszcze w inne gry serii? Bo IMO Path of Radiance jest jedną z... najłatwiejszych części. :P

Chcesz hardkoru? Awakening na Lunaticu czy FE7 na hardzie :P
  • Odpowiedz
@joookub: rzeczywiście jest easy mode głównie przez to że titania sama zabija wszystkich ( ͡° ʖ̯ ͡°)

wiem że skończyłem troche czasu temu FE7 i grałem kawałek w jakąś inną część też na GBA.

zagrałbym w awakening ale nie mam 3DS i mam dość starych gier:P
  • Odpowiedz