@deiceberg bardzo często nie można obejrzeć w języku jaki nas interesuje, albo dodać do filmu napisy. Znajdź mi proszę, gdzie obejrzę z polskim lektorem brytyjski serial Utopia? Pozostaje tylko pobranie z torrentów i ściągnięcie polskich napisów.
  • Odpowiedz
polećcie jakiś film albo serial który się będzie dobrze oglądać osadzony w latach 80. lub 90. i polskie i zagraniczne produkcje mnie interesują. chciałabym żeby mocno było w nich czuć klimat tamtych lat
#90s #80s #seriale #film #netflix #serial #filmy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czemu tyle ludzi wychwala serial Most nad Sundem gdzie jest on bardzo przewidywalny nie ma tych zagadek.The Killing jest dużo bardziej tajemniczy i nieprzewidywalny i oglądałem go z chęcią a ten Most nad Sundem to taki nudny szczerze mówiąc.Pierwszy sezon był jeszcze jako taki ale ten drugi to kompletnie nie przyciąga.
#seriale #netflix #filmy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, skąd teraz ściąga się filmy, których nie da się obejrzeć/kupić na żadnym serwisie streamingowym? Dawniej było jakieś darkwarez czy coś w tym stylu.

Pytam bo chcę usunąć takie strony z mojego internetu.

#filmy #filmyonline #torrent #kinodomowe
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Psycholog na planie? To już lepiej w Polsce, w Ameryce nie ma psychologa na Planie a każde dziecko bawi się świetnie na planie!

PS. Chciałbym kiedyś spotkać Cezarego w Żabce! Tylko problem, że nie mieszkam w Polsce, ja robię zakupy w Edeka. Ale w szachy umiem grać :D

#filmy #ciekawostki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#johnwick4 Jo dupia, dawno się tak nie wynudziłam.
Nie wiem, poprzednie części mi się podobały, a ta jest tak sztucznie przedłużana i nużąca, że w pewnym momencie myśleliśmy z niebieskim, że wyjdziemy z kina ( ͡° ʖ̯ ͡°) smutłam, bo bardzo lubię tę postać.

#filmy #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Arthizo to moja subiektywna opinia, ale naprawdę można było spokojnie zrobić z tego o godzinę krótszy film. I walki według mnie są mniej spektakularne niż w częściach poprzednich.

Edit: byłam w IMAX. Dźwięk i soundtrack na 5+ jak coś.
  • Odpowiedz
"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje
Więc nie warto mieć niczego,
Tylko karmić zmysły
Będzie co ma być,
Już wiem, że stąd nie zwieję
Poczekam i popatrzę
freddd - "To co się dzieje, naprawdę nie istnieje
Więc nie warto mieć niczego,
Tylko ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
komentarzy płatku śniegu


@sots: Żaden płatek śniegu, rzygam już toksycznością wykopu XD
W szkole nie nauczyli, że jak nie ma się czegoś ciekawego, do powiedzenia to się siedzi cicho, a nie krzyczy, że coś gówniane jest?
  • Odpowiedz
  • 3
zapewne rówieśnicy cię nie akceptowali to siedziałeś, jak skulony pies i odzywałeś się tylko na zawołanie


@sots: Mmmm, agresywny wykopowy wysryw

wygłaszać swoje poglądy bo mam do tego konstytucyjne prawo

Brzmi jak skowyt młodego Konfederaty ( ͡
  • Odpowiedz
@anonim1133: filmów już dawno żadnych nie ma i nie kręcą nic ciekawego. Seriale też nic nowego nie ma wartego uwagi.
Sam obecnie odświeżam dość stary serial "Sliders" i czekam na premierę 2 sezonu serialu "From"
  • Odpowiedz