W pucharach chciałbym zobaczyć GKS, bo ich ostatnia przygoda z Europą to pierwszy e----------l jaki w życiu pamiętam xD Co prawda tego samego dnia łomot wg kronik dostała także Wisła Płock od jakichś Łotyszy, ale po wsze czasy zapamiętam nazwę Cementarnica Skopje, która wysłała na zieloną trawkę dzielnych Hanysów. Będzie fajny powrót do przeszłości, zwłaszcza z jakimiś ogórami z Macedonii.
#mecz #ekstraklasa #e----------l
#mecz #ekstraklasa #e----------l


























#mecz