Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
- 2
@kwmaster: On był bez spodni czy mi się wydawało? Nie dali żadnego replaya z tego :< Mógł być nagi .. xD
- 1
Trzeba przyznac ze ten co nam strzelil jest bardzo dobry ma ktos jego profil z #fm16 #footballmanager z poczatku sezonu? #mecz #euro2016 jeszcze raz dziekujemy dobry turniej
- 3
Szkoda, bardzo szkoda, no ale cóż raz się wygrywa jednym karnym raz się przegrywa. Równa walka, świetny Lewandowski i Krychowiak. Fabiański genialnie wybija te długie piłki praktycznie zawsze celnie. Wydaje mi się że słaby mecz Piszczka, sporo tracił, albo nie w tempo. No i ten świetny młody Renato Sanchez.
Oby podtrzymać tą formę dalej, oby ta drużyna przetrwała jak najdłużej.
#euro2016 #mecz
Oby podtrzymać tą formę dalej, oby ta drużyna przetrwała jak najdłużej.
#euro2016 #mecz
Komentarz usunięty przez autora
@robertx: to będzie czarter, nie będzie go w rozkładzie lotów - trzeba będzie pilnować informacji na tablicach. Wiadomo, o której wylatują?
J/W .
- Jędrzejczak 16.7% (8)
- Milik 31.3% (15)
- Glik 8.3% (4)
- Mączyński 43.8% (21)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
klasyk
#euro2016
#euro2016

- 0
@Del_Piero: xD
Ogromna pustka... Codziennie jak poje*any wchodziłem w ten tag, śmiałem z super memów z Pazdanem, oglądałem przy śniadaniu "Łączy nas piłka"... :( Wiedziałem, że raczej nie wygramy Mistrzostw, ale wolałbym chociaż przegrać z Belgią niż pieprzoną ekipą Krystyny.
Tak czy inaczej, OGROMNA duma. Ze wszystkich. Z Kuby, Fabiana, Lewego, nawet Szczęsnego, który ładnie bronił w pierwszym meczu. Mam nadzieję, że na lotnisku ich cudownie przywitają :(
Fajnie było się z Wami tutaj
Tak czy inaczej, OGROMNA duma. Ze wszystkich. Z Kuby, Fabiana, Lewego, nawet Szczęsnego, który ładnie bronił w pierwszym meczu. Mam nadzieję, że na lotnisku ich cudownie przywitają :(
Fajnie było się z Wami tutaj
konto usunięte via Android
- 28
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mam_Glupi_Nick: detonuj
- 6
#mecz #euro2016
Och nie mogę się doczekać wichury gówna, bo "polaczki znowu przegrali".
Otóż wygraliśmy, pokazaliśmy klasę podczas gdy reprezentacja Portugalii zachowywała się jak na kastingu do brazylijskiej telenoweli.
K---A JAKI JESTEM DUMNY!!! 1111 BRAWO NASI, MISTRZOWIE ŚWIATA NIE SCHODZĄ TAK ZE SCENY!
Och nie mogę się doczekać wichury gówna, bo "polaczki znowu przegrali".
Otóż wygraliśmy, pokazaliśmy klasę podczas gdy reprezentacja Portugalii zachowywała się jak na kastingu do brazylijskiej telenoweli.
K---A JAKI JESTEM DUMNY!!! 1111 BRAWO NASI, MISTRZOWIE ŚWIATA NIE SCHODZĄ TAK ZE SCENY!
konto usunięte via Android
- 21
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
@ZaczarowanyCzarodziej: Danio już obsrany.
źródło: comment_34VKAimTZTPvCBOBelj2VQwKn5oa8rKQ.jpg
Pobierztutaj pewnie trafi szerzej:
Panowie, nieważny jest wynik tego spotkania. Pokazaliście nam w końcu, że polska piłka też jest dobra. Chciałbym podziękować Wam osobiście za każdą chwilę, którą spędziłem w napięciu oglądając wyczyny reprezentacji na tych mistrzostwach. Dziękuję Wam, że nie poddawaliście się w żadnym z meczów. Graliście zawsze do końca, według taktyki - i to się opłacało. Dziękuję Wam, jako rodak, że daliście wszystkim powód do radości. Powód do chwalenia się,
Panowie, nieważny jest wynik tego spotkania. Pokazaliście nam w końcu, że polska piłka też jest dobra. Chciałbym podziękować Wam osobiście za każdą chwilę, którą spędziłem w napięciu oglądając wyczyny reprezentacji na tych mistrzostwach. Dziękuję Wam, że nie poddawaliście się w żadnym z meczów. Graliście zawsze do końca, według taktyki - i to się opłacało. Dziękuję Wam, jako rodak, że daliście wszystkim powód do radości. Powód do chwalenia się,
Ale mi smutno (ಥ﹏ಥ) #euro2016
konto usunięte via Android
- 0
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Oficjalny profil Bayernu i wpis po polsku :D
https://www.facebook.com/fcbayern.en/photos/a.845519478852461.1073741828.822633781141031/1119846488086424/?type=3&theater
#mecz #euro2016 #lewandowski
https://www.facebook.com/fcbayern.en/photos/a.845519478852461.1073741828.822633781141031/1119846488086424/?type=3&theater
#mecz #euro2016 #lewandowski
@Da_R_ecky: Wpis niedostępny.


















K---a, mecz sztos, pierwszy raz takie emocje od kiedy Widzew i Legia grały w Lidze Mistrzów.
Błaszczu, trochę szkoda ale i tak szacun.
Dopijam flachę. No to elo.
#euro2016 #polska #pilkanozna