Nic się nie stało, Polacy nic się nie stałooo!!!!
K---a, mecz sztos, pierwszy raz takie emocje od kiedy Widzew i Legia grały w Lidze Mistrzów.
Błaszczu, trochę szkoda ale i tak szacun.
Dopijam flachę. No to elo.
#euro2016 #polska #pilkanozna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda, bardzo szkoda, no ale cóż raz się wygrywa jednym karnym raz się przegrywa. Równa walka, świetny Lewandowski i Krychowiak. Fabiański genialnie wybija te długie piłki praktycznie zawsze celnie. Wydaje mi się że słaby mecz Piszczka, sporo tracił, albo nie w tempo. No i ten świetny młody Renato Sanchez.
Oby podtrzymać tą formę dalej, oby ta drużyna przetrwała jak najdłużej.
#euro2016 #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogromna pustka... Codziennie jak poje*any wchodziłem w ten tag, śmiałem z super memów z Pazdanem, oglądałem przy śniadaniu "Łączy nas piłka"... :( Wiedziałem, że raczej nie wygramy Mistrzostw, ale wolałbym chociaż przegrać z Belgią niż pieprzoną ekipą Krystyny.

Tak czy inaczej, OGROMNA duma. Ze wszystkich. Z Kuby, Fabiana, Lewego, nawet Szczęsnego, który ładnie bronił w pierwszym meczu. Mam nadzieję, że na lotnisku ich cudownie przywitają :(

Fajnie było się z Wami tutaj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A moze to lepiej, ze przegrali! Moze dobrze, ze odpadli. Wyobrazcie sobie final z udzialem Polakow... i nagle ogromny zamach (czego jeszcze wszyscy przed euro sie bali).

Teraz - moze juz jebnac, nasi beda w domu i beda bezpieczni!;) A ze EU nawpuszczala imigrantow - ich sprawa :)

#mecz #euro2016
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #euro2016

Och nie mogę się doczekać wichury gówna, bo "polaczki znowu przegrali".

Otóż wygraliśmy, pokazaliśmy klasę podczas gdy reprezentacja Portugalii zachowywała się jak na kastingu do brazylijskiej telenoweli.

K---A JAKI JESTEM DUMNY!!! 1111 BRAWO NASI, MISTRZOWIE ŚWIATA NIE SCHODZĄ TAK ZE SCENY!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tutaj pewnie trafi szerzej:
Panowie, nieważny jest wynik tego spotkania. Pokazaliście nam w końcu, że polska piłka też jest dobra. Chciałbym podziękować Wam osobiście za każdą chwilę, którą spędziłem w napięciu oglądając wyczyny reprezentacji na tych mistrzostwach. Dziękuję Wam, że nie poddawaliście się w żadnym z meczów. Graliście zawsze do końca, według taktyki - i to się opłacało. Dziękuję Wam, jako rodak, że daliście wszystkim powód do radości. Powód do chwalenia się,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach