nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Dlaczego koleżanka oddała portfel tobie a nie arabowi?

2. Dlaczego koleżanka zrobiła to przy tym arabie?

3. Dlaczego arab powiedział tobie "nie wchodź do metra 12 lipca ELO" zamiast "oddawaj mój portfel"

4.76
  • Odpowiedz
#bonzo #gonzo #melina #wschodnia #elo

Gonzo znowu musiał pochlać płynu do chłodnic bo wszystko mu się o 180 stopni we łbie odwróciło xD Przeprasza fanów i twierdzi, że nie mieszka na melinarnej, ktoś puścił plotkę że tam mieszka i wszystkim się pomyliło XDDDDDDD

elo benc schizofrenia pijacka ogunie
RzecznikWykopu - #bonzo #gonzo #melina #wschodnia #elo

Gonzo znowu musiał pochlać ...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RzecznikWykopu: Najlepsza akcja na koniec jak już powiedział,że nie mieszka na Mineralnej 3 i słyszy że ktoś przyszedł,zgaduje że Kobra z matką,widać po nim że chce coś jeszcze powiedzieć ale mówi już przyciszonym głosem "ogunie" i kończy.W sumie za to kochamy Uszatka,za te jego kłamstwa i to jak mu odwala.Pamiętam jak nagrywał ciągle filmiki gdzie się pytał gdzie widzimy meline albo jak nagrywa 20 filmików o tym jak bardzo coś
  • Odpowiedz