Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Keirrra: ah ship here we go again
konto usunięte via Android
- 1
@Keirrra święty tag nie jest dla ciebie
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
podeślijcie jeszcze raz bo wygasło ;/
Mirki i Mirabelki!
Nadejszla ta wiekopomna... Znaczy, ten tego. Ehem. Top Radia 357 rusza już o 9:00, i z tej okazji zapraszamy na serwer #discord Byle do Nowej Trójki! Komentowaliśmy już rok temu, a od tego czasu wiele się u nas zmieniło i rozwinęło. Będzie komentowanie na żywo, będą śmieszki, a kto wie co jeszcze może wyniknąć w trakcie dnia. Mamy już nawet za sobą pierwsze notowanie #topwszechczasow
Nadejszla ta wiekopomna... Znaczy, ten tego. Ehem. Top Radia 357 rusza już o 9:00, i z tej okazji zapraszamy na serwer #discord Byle do Nowej Trójki! Komentowaliśmy już rok temu, a od tego czasu wiele się u nas zmieniło i rozwinęło. Będzie komentowanie na żywo, będą śmieszki, a kto wie co jeszcze może wyniknąć w trakcie dnia. Mamy już nawet za sobą pierwsze notowanie #topwszechczasow
źródło: comment_1641023048YD6d3UyNTh91AT7tMT5vbX.jpg
Pobierz@dudi_: ciekawe czy beda jakies utwory nagrane w xxi w.
@Quesedilla_dostojewski: tak, mówił Niedźwiedź że najmłodszy utwór z 2012 roku
@cherryq: niech zgadnę: Archive - Again (。◕‿‿◕。)
Wszem powiadam, że przydałby się #discord na takie chwile jak #sylwesterzwykopem
- 0
@IntoApocalypse: jezdem, ale nikogo nigdzie ma :<
na discordzie zagadka ponad 100 osób na vc się bawi
Austro-wegierski przepis ktoś chciał ktoś z indykiem to prosze
Uwaga tekst tłumaczono z węgierskiego więc za błedy przepraszam( ͡° ͜ʖ ͡°).
zapraszam także po więcej na https://discord. gg/7bZuKuuZ
Indyk z leczem
Uwaga tekst tłumaczono z węgierskiego więc za błedy przepraszam( ͡° ͜ʖ ͡°).
zapraszam także po więcej na https://discord. gg/7bZuKuuZ
Indyk z leczem
źródło: comment_1640954317Tic1eb5iKfnxRbzDRYVsOR.jpg
Pobierz- 0
@zagadkowaa: jest jakis discord wykopowy masz link?
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MateuszSobierajRIGCz: Dzięki - brzmi bardzo sensownie wszystko
- 1
@Hohaj: Mój niemiecki to tylko B2 i widać po postach xD
- 0
@Szczurekkk2137: ja chyba dostałem bana, ale moje historie rozmów z adminami też zniknęły, coś mi tu nie gra..
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@anotmajarny: Pozdrawiam go
Komentarz usunięty przez moderatora
Wiener Kaiserschmarrn
zapraszam serdecznie po resztę na https://discord. gg/AdUnjbwN
200 gramów mąki
30 g cukru
1 szczypta soli
4 jajka
zapraszam serdecznie po resztę na https://discord. gg/AdUnjbwN
200 gramów mąki
30 g cukru
1 szczypta soli
4 jajka
źródło: comment_1640795999ELtsvWDrgYigTnnWb7yFhe.jpg
PobierzSzpecle wersja Liechtensteińska
zapraszam serdecznie po resztę na https://discord. gg/AdUnjbwN
składniki
250 g mąki na pierogi
3 jajka
3 schab wieprzowe
zapraszam serdecznie po resztę na https://discord. gg/AdUnjbwN
składniki
250 g mąki na pierogi
3 jajka
3 schab wieprzowe
źródło: comment_1640774393IapwjPE4tsf0KjsrdkMAEN.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
szukam discorda zeby rozmawiac sobie na nim #discord
@Talvisota: Każdy
Szukam mikrofonu, głównie do grania i do Discorda/TeamSpeak. Mikrofon nie może stać 20cm od moich ust tylko nie co dalej 40-50cm i w dodatku z boku a nie bezpośrednio przed mną. Oczywiście na mini tripodzie. Budżet do 300zł. Chciałnym żeby nie zbierał odgłosów klawiatury czy vapowania ale nie wiem czy czasem to już nie są wymagania z kosmosu XD No i fajnie żeby producent dał jakiś softwere do wysterowania tego bo mam
@ElManiure : poszukaj czegoś z firm Novox, Mozos, Fifine, niektóre modele mają pokrętło do regulacji gaina, a co do software'u to zawsze jest VoiceMeeter ew. Adobe Audition
- 0
@ElManiure: kup sobie taki zestawik od razu z mocowaniem i bedziesz pan zadowolony https://www.pepper.pl/promocje/mikrofon-spc-gear-sm900-usb-na-morele-483370
Domowa zupa gulaszowa po Liechtensteińsku
zapraszam serdecznie po resztę na https://discord. gg/AdUnjbwN
Szybko, łatwa i naprawdę dobra - zupa gulaszowa. A tak to się robi:
składniki dla 4 osób
50 gram masła
600 g mięsa wołowego lub wieprzowego (można również mieszać)
zapraszam serdecznie po resztę na https://discord. gg/AdUnjbwN
Szybko, łatwa i naprawdę dobra - zupa gulaszowa. A tak to się robi:
składniki dla 4 osób
50 gram masła
600 g mięsa wołowego lub wieprzowego (można również mieszać)
źródło: comment_1640689516BHgdekyQL6IeDngHslzWkI.jpg
Pobierz





















Hejka szukam serwerów discord o podanej tematyce. Macie coś do polecenia? Chciałbym bardziej się zagłębić w podane tematy i pogadać z ciekawymi ludźmi. Pozdrawiam
@norbert-baron: podeślesz zapro ?