Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znajomy Hiszpan mieszkający od kilku lat w Polsce stwierdził, że kawałek Despacito to w Hiszpanii straszny obciach porównywalny z naszym #discopolo To ja się pytam wobec tego, co to gunvo robi w polskich stacjach radiowych i kto - i po co - to lansuje...? ( ͡º ͜ʖ͡º) #polska #hiszpania #muzyka #rozkminy
grafikulus - Znajomy Hiszpan mieszkający od kilku lat w Polsce stwierdził, że kawałek...

źródło: comment_wbpUjZOTVmtuWb8fzpzts6DSCN53n7k9.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stooleyqa: Heh, kiedyś na jakimś portalu widziałem analizę "Disco Polo jako muzyka tożsamościowa" albo coś w tym rodzaju. Odnośnie tematu: Disco Polo pełni głównie funkcję ludyczną. Szczerze wątpię, aby miała duży wpływ na poglądy odbiorcy.
  • Odpowiedz