Dlaczego nie mogę dołączyć do klanu Diablo 3 ? :C #klandiablo3 #diablo3
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 55
Patrzcie Mirki jaką koszulkę dostałam od mojego #niebieskipasek! Teraz już mam prawdziwy mundur, by być oficerem w #klandiablo3
Jeśli gracie w Diablo 3 i jeszcze nie jesteście w klanie, to zapraszamy ;)
#gry #diablo3
Jeśli gracie w Diablo 3 i jeszcze nie jesteście w klanie, to zapraszamy ;)
#gry #diablo3
źródło: comment_QWkfb5wVHoiCL8ubSDE0a82OWPAV7eFt.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wie ktoś może jakie sklepy wystawiają gry wcześniej niż na dzień premiery? Chciałem kupić dodatek do Diablo 3 - Reaper of Souls dzisiaj albo jutro w poniedziałek, bo serwery starują w nocy z poniedziałku na wtorek. Niestety większość sklepów podaje właśnie wtorek jako dzień premiery nie licząc się z tym, że gra staruje o 00:00 CET i każą w ten sposób czekać kilka godzin na otwarcie sklepu. Wiem, że mogę kupić sam
- 1
Jak premiera jest 25 marca, to dodatek wejdzie z poniedziałku na wtorek w nocy czy moze w ciagu dnia? Trzeba czas zorganizować ;-)
#diablo3 #klandiablo3
#diablo3 #klandiablo3
- 2
@Soczi: nawet nie bedziesz musial sie przelogowywac
- 1
Po ~pół roku przerwy odpaliłem #diablo3
I teraz już wiem dlaczego przestałem w nie grać.
Ono po prostu mnie nudziło :(
Also: od tamtego czasu sporo się zmieniło, ustawienia skilli/itemki sprzed pacza nie dają już tak ładnie rady :(
I teraz już wiem dlaczego przestałem w nie grać.
Ono po prostu mnie nudziło :(
Also: od tamtego czasu sporo się zmieniło, ustawienia skilli/itemki sprzed pacza nie dają już tak ładnie rady :(
- 2
- 1
@Wilier: Niewiele, serwery przesyłają tylko dane "tekstowe", cała grafika, akcja i fizyka jest generowana lokalnie.
- 1
- 2
- 1
- 1
@Wilier:
Nie wiem jak to dokładnie zrobić, ale wiem że sposób działa :D Może na forum łowców gier ci pomogą, na pewno trzeba kupić jako gift przez amerykańską stronę i podarować na twoje konto eu
Nie wiem jak to dokładnie zrobić, ale wiem że sposób działa :D Może na forum łowców gier ci pomogą, na pewno trzeba kupić jako gift przez amerykańską stronę i podarować na twoje konto eu
@Wilier: zmieniasz region na amerykę, kupujesz jako podarunek, płacisz jak chcesz, dostajesz maila z kluczem, zmieniasz region na eu i dodajesz klucz
@mireczekochany: Od tygodnia mam w trakcie. Klucze będą wysyłane w dniu premiery.
- 2
@mireczekochany: @nv-: Jest w trakcie ponieważ klucze będą rozsyłane od 24.03 dopiero
- 1
Będzie jednak ostatecznie kolekcjonerka!!!
ps. Jak ktoś jeszcze nie zamówił RoS'a, a bardzo chce, to możliwe, że będę mieć na sprzedaż 1-2 sztuki normalnych wersji i może 1 kolekcjonerkę. Zamówiłem początkowo pudełka z normalną wersją, ale jak się w Empiku pojawiła EK to zamówiłem. Zobaczymy czy faktycznie będzie do odbioru we wtorek.
#diablo3 #chwalesie
ps. Jak ktoś jeszcze nie zamówił RoS'a, a bardzo chce, to możliwe, że będę mieć na sprzedaż 1-2 sztuki normalnych wersji i może 1 kolekcjonerkę. Zamówiłem początkowo pudełka z normalną wersją, ale jak się w Empiku pojawiła EK to zamówiłem. Zobaczymy czy faktycznie będzie do odbioru we wtorek.
#diablo3 #chwalesie
źródło: comment_0PsvxXBziW1s6rVJa7dJ0lQKOs6zn5ON.jpg
Pobierz@Soczi: ciekawe, ciekawe ;D
źródło: comment_KyOmchTv9jdrxoxRVNmj7F2j5zzJvByg.jpg
Pobierz- 0
@rejestrujesie: w Bełchatowie w dniu premiery D3 pod empikiem czekało z 5 osób na pudełka. 21 marca zlikwidowali empik w naszym pięknym miasteczku i trzeba będzie p---------ć do Piotrkowa Trybunalskiego. Trynkiewicz zarezerwuje mi kolejkę.
- 1
@bakteriepodbaterie: za godzinę:p
@pandinozaur: Dzieciaka dostałem pod opiekę, gdzieś za godzinę-dwie mogę pograć ;)
Motyla noga, miałem miec wtorek wolny, a tu chyba szykuje się z-------l w robocie. Żegnaj dniu premiery :(
#diablo3
#diablo3
@swierczyna: cho na COD'a
- 0
@radek0112: ostatni jaki grałem to 2
"Last time i launched Diablo 3, it was 6pm and i was little hungry. Then, my brother come and tell me "Hey, wanna some breakfast ?". i chekced outside, and it was nearly 9am. The weird thing is i don't even have a brother."
#diablo3 #klandiablo3
#diablo3 #klandiablo3
- 0
@Lrrr: Ano patch wyszedl i ludzie zostali, bo... niedlugo dodatek. Zauwaz, ze najwiekszy hype obecnie na diablo jest tylko wtedy kiedy sa jakies zmiany, a potem okazuje sie, ze sa one po prostu nudne i nie zmieni tego nawet to, ze ktos jest fanem grindu. Tak bylo do tej pory - dodali paragony i wszyscy grali, po tych 2 miesiacach juz sie odechcialo i tak oto po roku (2 ogolnie)
@funk: no to chyba dobrze ze jest zainteresowanie..
#diablo3 do kiedy promocja za 20 jurków?
@Amas: zapewne do 25.03
Widzę, że po DLC i kilku patch'ach Diablo 3 przechodzi "drugą młodość" patrząć po aktywności tagu #diablo3 na mikroblogu ;)
Rozumiem, że warto wrócić po kilku miechach przerwy? :)
Rozumiem, że warto wrócić po kilku miechach przerwy? :)
@Zakakaikane: warto
konto usunięte via Android
- 1
@bleki: mam 230k dpsu, nie nudzi się :)
#diablo3 czy ta wersja jest na całą eu, czy też muszę mieć pl http://www.keye.pl/games/product/id/13424/Diablo-Diablo%203%20Reaper%20of%20Souls%20EU ?
- 1





















#mediamarkt #diablo3