#przegryw #perfumy #zapachy #dezodoranty
Huop od zawsze miał problemy z zapachami.
Jeśli ktokolwiek jest popsikany zbyt intensywnym zapachem, to Huop już ma tragedię.
Głowa go boli, duszności, słabo się robi.
Na wymioty bierze. Rozkojarzenie na pełnej.

To
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po ilu dniach od stosowania etiaxilu będzie widać poprawę? Na początek to smarować codziennie, czy raz na dwa dni?
W aptece niby mówiła że raz na 2 dni, ale na ulotce jest że można i codziennie
#dezodoranty #zdrowie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slashowa:
@spoxman:
posmarowałem wczoraj na noc(piekło w nocy), zmniejszyło potliwość ale nadal były wilgotne ciuchy. Ale nie trzeba było wyciskać ich z wody, tyle dobrego
No i teraz na wieczór już czuję że przestaje działać
  • Odpowiedz
@WallyGator: nie ma nic podobnego ;( oszukalem sie wszedzie odpowiednika i nie ma :( Jeden z tanszych a zajebistych zapachow i tez jestem zawiedzony jej brakiem w sprzedazy.
  • Odpowiedz
@WallyGator: spytam sie ojca jak wrócę do domu :p moja mam uwielbia też jakiś tam zapach pumy, którego już nie robią, a jednak tatko gdzieś go dostaje bo co mama ma imieniny to dostaje ten perfum :D a wątpię, że kupił za wczasu cały karton i chowa po garażu xd
  • Odpowiedz