Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ThrashMetal
- 4

Papilon
- 2
@Liquid_Snake: Jeżeli sprawdzenie produktu przed zakupem uważasz za Januszowanie- TAK, Z DUMĄ OGŁASZAM ŻE JESTEM JANUSZEM . Tylko proszę nie pluj na mnie.

BlackPoint
- 1
@plusbear: Na ps3 chyba jeszcze mam jeden. Na ps4 czy coś innego poproś w nowym wpisie z opowiednimi tagami ;)
- 2
Jestem pod wrażeniem całej #destiny. Gra wciąga i w dodatku ciekawy aspekt z rozwojem postaci. Alfa mnie zauroczyła, ale właśnie po becie już wiem co za grę kupię zaraz obok TLUS oraz GTA V i ACU jako must have! Dzięki @desygnat za kod. Może masz czas dzisiaj pograć wieczorem? Jak ekipa #mirkoligaps3 ? #ps4
- 1
@dr_rip: AA8N-R7N9-CRP6
- 0
@Naczelny_Urzednik_RP: dzięki ale ktoś inny zdążył go wkleić zanim dodałem go na telefonie. ;)
- 1
Mireczki gracze. Czy znajdzie się tutaj ktoś kto gra w betę Destiny i poratowałby jednym zaproszeniem? (。◕‿‿◕。)
Proszę, podzielcie się ze mną ◕‿◕
Moje smutne życie nabrałoby kolorów. W końcu mógłbym się pozbierać i zmienić świat. Pamiętajcie, że dobre uczynki idą dalej. Karma i te sprawy. Pozdrawiam
#gry #konsole #ps3 #destiny
Proszę, podzielcie się ze mną ◕‿◕
Moje smutne życie nabrałoby kolorów. W końcu mógłbym się pozbierać i zmienić świat. Pamiętajcie, że dobre uczynki idą dalej. Karma i te sprawy. Pozdrawiam
#gry #konsole #ps3 #destiny
@ferus_info: http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/124660 do klanu się dodaj
@ferus_info: dodalem na psn
- 3
#destiny #ps4
Przyznam się otwarcie, że nie interesowałem się destiny w ogóle. Wczoraj miałem z nią pierwszy kontakt. Pół godzinki grania. Co mnie najbardziej r-----------o na łopatki? Jak wciskając strzałeczkę moja postać zaczęła tańczyć xD no ja jebię przegięli z tym;p Musze do wtorku wytrzymać z graniem, ale będzie ciężko #takbardzobrakczasu
Przyznam się otwarcie, że nie interesowałem się destiny w ogóle. Wczoraj miałem z nią pierwszy kontakt. Pół godzinki grania. Co mnie najbardziej r-----------o na łopatki? Jak wciskając strzałeczkę moja postać zaczęła tańczyć xD no ja jebię przegięli z tym;p Musze do wtorku wytrzymać z graniem, ale będzie ciężko #takbardzobrakczasu
- 2
konto usunięte via Android
- 2
@testcba0001: jak synchronizacja w assassin's creed :D
- 1
@maciekpod: też mi się tak skojarzyło no ale 97% zdjęcia to skybox. na dół nie zejdziesz.
Zrobię loda za kod do bety Destiny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#bekaztesterow #destiny #hypemocno #gtavtopikus
#bekaztesterow #destiny #hypemocno #gtavtopikus
- 1
@Liquid_Snake: Nie jesteś #rozowypasek, prawie mnie nabrałeś.
- 2
@Colek: 9/11? Ktoś chyba postanowił zostać trollem.
konto usunięte via Android
- 0
@Colek: niektórzy już zostali w 2001 roku
5
PlayStation 3 vs. PlayStation 4. Ogromna różnica w Destiny?

Porównanie grafiki.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 0
@Singularity00: yyy chyba jestem przepracowany i przegrzany, nie wiem czemu przeczytałem, że Ty masz i chcesz się podzielić, to się dogadaliśmy;)
- 0
@robert83: hehe no ;) próbowałem na nowym koncie pss "kupić" preorder ale się nie da bez dodanie $$$ do konta ;.
konto usunięte via Android
- 1
- 1
- 0
@Singularity00: na ps3 jeszcze chyba nie ma bety.
@JareQ: http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCMQqQIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.ibtimes.com%2Fdestiny-game-beta-launches-ps3-ps4-playstation-network-cant-handle-high-numbers-1631562&ei=vM3IU_T-GuPH7AbivYC4Ag&usg=AFQjCNHBEdaY4Kim60Xzd-sxZ2e7uREBmA&bvm=bv.71198958,d.ZGU



















