kilka przemyśleń po pierwszych meczach: - overhyped - nieczytelna mapa - za długi mecze - za dużo tych linii - skile postaci podobne do siebie #deadlock
@NoKappaSoldier73: Ja mam podobne przemyślenia. Na papierze wszystko powinno mi się podobać, Mam tysiące godzin w dote, overwatcha i szukałem gry w ten deseń, nawet lore i ogólna stylistyka mi odpowiada, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że coś tu nie działa jak powinno. Może próg wejścia jest zbyt wysoki i za bardzo mi łoją dupe. Zazwyczaj gdy przegrywam linie mam wrażenie, że staje się bezużyteczny, a rozgrywka mimo wszystko
Mireczki, czy z GTX970 da się pograć w #deadlock, czy czas na upgrade leciwego sprzętu? Bo nie wiem nawet, czy jest sens zebrać invite ( ͡º͜ʖ͡º) #steam #gry
#deadlock