1. Jaki bank w Czechach jest najlepszy? W Polsce mam Millennium i bardzo mi odpowiada, ale tam ich nie ma. Sprawdzałem kilka i większość wygląda dosyć średnio, chyba najbardziej skłaniałbym się ku mBankowi, ale głównie dlatego, że znam ich z Polski i wiem, że wiele osób ma tam konto.
2. Jak najlepiej rozwiązać sprawę z kartą SIM? Zależy mi głównie na internecie mobilnym, ale ceny są chore
3. W przeciągu kilku następnych
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od znajomego:

Hej #czechy i #biznes jakie tam macie podatki?
Jak rozliczacie się B2B, dla firm np spoza EU tak aby było bez VAT (VAT zwolniony, nie są to też usługi doradztwa, które chyba zawsze muszą mieć VAT, tylko po prostu programowanie itp).
Klient chce wpłacić 10,000 pln na miesiąc, VAT chyba 0, więc netto=brutto.

Podobno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach