#czarnobyl #kiciochpyta

Mirki jak pracownicy elektrowni(tych pozostałych działających reaktorów) przychodzili do pracy skoro wszystko w około było skażone i skąd się tam brali skoro wysiedlono okolice? Jest może jakiś artykuł na ten temat?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Angel_of_death: @johni4k: @rozek921: @Smoky664: zbudowano im osobne miasteczko (Sławutycz) w stronę którą raczej nie skaziło. Przekwaterowano tam pracowników głównie z ewakuowanej i do dziś niezamieszkałej Prypeci. Codziennie kursuje tam kolejka, pasażerowie przechodzą codzienną kontrolę dozymetryczną. Ludzie pracują tam do dziś. Perony itd znajdują się w Czarnobylu pod ziemią - to praktyczne + ochrona przed ew promieniowaniem.

Jako ciekawostka to ta kolejka nie zatrzymuje się
babisuk - @Angelofdeath: @johni4k: @rozek921: @Smoky664: zbudowano im osobne miastecz...

źródło: comment_UqDviTCZsikmx8KyVQAm857Y8F4uyGCk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zagrałbym sobie w Stalkera, ale jako, że każda z części zaczynałem chyba z 30 razy, to nie dam rady juz bez modów. Możecie jakieś polecić do Cienia Czarnobyla i Zewu Prypeci?

#gry #stalker #czarnobyl
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michelney: Ukradłem, takie tam pręty paliwowe i kilka ubrań z piwnic szpitala funkiel nówki maski gazowe i wyjechałem z tamtąd kradzionym łazikiem który oczyszczal dach elektrowni ciągnąc milicyjna ladę wypchana innymi kradzionymi rzeczami. Ogólnie tak ich opierdzielilem ze nie ma tam juz po co jechac wszystko jutro na aledrogo.
  • Odpowiedz