Kolejny odcinek #czarnobyl i kolejne niesamowite przeżycie. Budowanie napięcia pierwsza klasa, świetne efekty dźwiękowe, bohaterowie nie są czarno-biali, a to wszystko osiągnięte w zaledwie dwóch odcinkach i nie zapowiada się, żeby poziom spadł. Klimat nieco stalkerowski, w scenie brodzenia w zalanych korytarzach elektrowni aż chciałoby się, żeby zza rogu wyskoczyła pijawka albo inny kontroler ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z niecierpliwością czekam na kolejne odsłony.
#seriale
#seriale


























#czarnobyl
Komentarz usunięty przez autora Wpisu