Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Radziox: Jak scope może być czarny jeżeli to jest WW i ma float value jak FT.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wymieni się ktoś AWP Redline ft za skrzynię operacji bravo?
#csgotrade
#csgotrade
Mirki czy to jakiś nowy scam? Gość oferuje mi grę prezent 14€ za moje skiny wartości niecałe 3€
Brać?
#csgolounge #csgotrade
Brać?
#csgolounge #csgotrade
źródło: comment_CVt1nidBNYkHynQQe2d7okdlYgN1PpcY.jpg
PobierzStatTrak™ Desert Eagle | Conspiracy FN 6k
AK-47 | Vulcan FT 11k
StatTrak™ SG 553 | Cyrex MW 8k
StatTrak™ M4A1-S | Blood Tiger FN 6k
AK-47 | Vulcan BS 5k
StatTrak™ P90 | Asiimov FT 8k
AK-47 | Vulcan FT 11k
StatTrak™ SG 553 | Cyrex MW 8k
StatTrak™ M4A1-S | Blood Tiger FN 6k
AK-47 | Vulcan BS 5k
StatTrak™ P90 | Asiimov FT 8k
- 1
@Kozak_Lkr: jestem bogaty bo nie rozdaje xD
- 1
@ukruszonykubek: k=klucze
- 2
- 1
mam maxbety 30k/each
@Noshimo:
@Noshimo:
@lazerovsky: niby mozesz ciut, ale prawda jest taka ze sprzedac to to jakis koszmar
@lazerovsky: daj skrina, jak sie dorobie na betach to moze kupie
co myślicie o takim typie: http://steamcommunity.com/id/murdockCHR
doskonały scamer czy rzeczywiscie uczciwy handlarz?
#csgotrade
doskonały scamer czy rzeczywiscie uczciwy handlarz?
#csgotrade
- 2
#csgo #worldofwarcraft #wow #csgotrade
chce ktos wymienic moje skiny w csie (rozne po 2-3 dolce sztuka, nic super drogiego) za gold w wowie? Server burning legion.
chce ktos wymienic moje skiny w csie (rozne po 2-3 dolce sztuka, nic super drogiego) za gold w wowie? Server burning legion.
- 0
Ja tez sobie kupie prepaida teraz, pogram, wylootuje sobie heirloomy i wyexpie sobie Warlocka w końcu :D
Mam pytanie do mirków, którzy wymieniają się tanimi nożami (gut night ft), jaki jest popyt na te noże, dużo dostajecie ofert?
#csgotrade
#csgotrade
- 0
@Wysztiglowany: Cóż, jak ktoś Ci zaoferuje w miarę normalną cenę to bierz bez zastanowienia.
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensiveTrade/comments/3g1wo8/h_gut_knife_tiger_tooth_fn_w_40k/
Może ktoś zainteresowany.
#csgotrade
Może ktoś zainteresowany.
#csgotrade
konto usunięte via Android
- 1
Sprzedam SKINY do CS:GO
Na stanie posiadam dużo skórek m.in :
Asiimovy
Hyperbeast'y
Cyrexy/Vulcany
Dopplery, skórki których nie mam na stanie mogę załatwić w ciągu 15 minut, jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem, to proszę o kontakt na priv, posiadam także klucze csgo oraz gifty
#csgo #csgotrade #csgolounge
Na stanie posiadam dużo skórek m.in :
Asiimovy
Hyperbeast'y
Cyrexy/Vulcany
Dopplery, skórki których nie mam na stanie mogę załatwić w ciągu 15 minut, jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem, to proszę o kontakt na priv, posiadam także klucze csgo oraz gifty
#csgo #csgotrade #csgolounge
- 0
@CygaroZwasem: 750
@Saber158: chyba zart
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jodlujacyhipopotam: raczej się nie opłaca. Ludzie skrzynki nawet za darmo oddają.
- 0
Mirki jak to jest z tymi naklejkami, opłaca się brać czy nie?
Sam skin mi się średnio podoba.
#csgotrade #csgolounge
Sam skin mi się średnio podoba.
#csgotrade #csgolounge
źródło: comment_TmKjzYSYzzNS2TtAibmrWGjPBBIvGy3N.jpg
Pobierz- 1
ktos chce jaguara mw 0.12 za 7.5k?:)
#csgotrade
#csgotrade
- 2


















Potrzebuje 12 sztuk
#csgotrade #csgo #allegro