Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

trollbuster
- 4
konto usunięte
- 0
@trollbuster: nadal chcesz je o--------ć?

smutna_rzaba
- 1
@trollbuster: za 16 na paypal moge wziąć ;d ew. mogłbym zaoferować jakąś fajną grę na steam
- 2
http://i.imgur.com/EelzsrQ.png
Ile to bedzie fade % ? 90-95 ?
Drugie pytanie float 0.008 , ile za to da sie wyciagnac ? co jak co ale jakos nie moge ogarnac tych fadow...
#csgo #csgotrade
Ile to bedzie fade % ? 90-95 ?
Drugie pytanie float 0.008 , ile za to da sie wyciagnac ? co jak co ale jakos nie moge ogarnac tych fadow...
#csgo #csgotrade
@Reven16: csgozone, tam sprawdzisz % :P
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WojciechMan13: Podziel ich wartość przez 3
- 0
ale ty jesteś spostrzegawczy
- 1
- 1
- 1
Tradować czy nie tradować, oto jest pytanie. Znowu mam dylemat.
Za crimson webem przemawia:
- Dwie dość ładne pajęczynki
- Aktualnie droższy
- Wg. mnie ładniejszy od fade.
Za fadem przemawia
Za crimson webem przemawia:
- Dwie dość ładne pajęczynki
- Aktualnie droższy
- Wg. mnie ładniejszy od fade.
Za fadem przemawia
źródło: comment_WMYFVsDQsSJxtl8CLjspFL4haZGVBIL9.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dajcie link do bota co mi da 1 skina za kilka smieciowych ( jesli taki jest bot )
#csgo #csgolounge #csgotrade
#csgo #csgolounge #csgotrade
- 1
- 1
@Matysowy: w opisie jest tradelink, bodajże pierwszy był spoko :)
- 0
@bartiez: dzięki cumplu
Komentarz usunięty przez autora
Mireczki, dostałbym jakąś kosę za konto #battlenet z Diablo III + RoS + WoW:WoD (4x100lvl)? Zakładając oczywiście, że znalazłbym jakąś chetną do wymiany osobę #csgotrade #steamtrades
- 2
Mirki, pomocy. Cobblestone(ESL One Cologne 2015) strasznie tanieje i już sam nie wiem, czy zdrożeje. Sprzedawać teraz czy jednak jeszcze zdrożeje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgo #csgolounge #csgotrade
#csgo #csgolounge #csgotrade
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Horvath: bierz guty z patternami pomijaj scorchedy nihgty boreale itp
- 1
Zamienie: M4A1-S MW [2,2 euro], AWP Pit Viper MW [2 euro], Glock Grinder MW [0,45 euro], P90 StatTrak Moduł [1,05 euro] za coś co masz : )
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=190543190&token=bkBYZbSs
#csgotrade
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=190543190&token=bkBYZbSs
#csgotrade
źródło: comment_VYW3ygCqUmdpcffSvZa8sxXEinTEciil.jpg
Pobierz- 1
Sprzedam Five-SeveN'a Case Hardened FT 75% Blue Ocean za 4 klucze.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=512665228
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=512665390
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=512665319
#csgotrade
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=512665228
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=512665390
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=512665319
#csgotrade
- 1
- 14
@bestboy120: nie chce Ci nic mówić ale nóż ze statrakiem to jest podpisanie na siebie wyroku śmierci w trejdowaniu.
@piteeek: prawdę gada polać mu
- 1
ktoś coś? Jakby mi ktoś zaoferował 4 centy więcej to bym już się bardzo cieszył :P http://csgolounge.com/trade?t=99802617
tradelink https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=104710903&token=vQPzrMK9
#csgotrade
tradelink https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=104710903&token=vQPzrMK9
#csgotrade
- 1
Gdzie moge tradować, wystawiać swoje oferty tak jak na csgolounge?
#csgotrade
#csgotrade
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@zapoznalem: ok, fajne. Coś jeszcze macie miraski?
Z cyklu zmiany na #csgotraders - wprowadzona w nocy, przygotowywana od 5 dni optymalizacja skróciła czas ładowania -m.in. strony głównej - sześciokrotnie w stosunku do stanu pierwotnego. Enjoy! #chwalesiealetylkotroche #csgo #csgotrade
Jak zwykle zapraszam na csgotraders.net
Jak zwykle zapraszam na csgotraders.net
@ferus_info: Lazy Load robi robotę :) Zastosuj jeszcze jakiś HTML minifier.
Widzę, że obrazki wyświetlane są bezpośrednio z serwerów steama, ale gdybyś je pobierał na swój serwer i zapisywał w 8-bitowym PNG (dodając szare tło, bo brak przezroczystości), to ważyłyby nawet ~6-8 razy mniej niż te obecne - przykład: obecny 16,61 KB i 8-bitowy PNG, 2,87 KB. 16-bitowe PNG (z przezroczystością) to zmniejszenie wagi ~2,5-krotnie.
Oczywiście zmniejszając liczbę
Widzę, że obrazki wyświetlane są bezpośrednio z serwerów steama, ale gdybyś je pobierał na swój serwer i zapisywał w 8-bitowym PNG (dodając szare tło, bo brak przezroczystości), to ważyłyby nawet ~6-8 razy mniej niż te obecne - przykład: obecny 16,61 KB i 8-bitowy PNG, 2,87 KB. 16-bitowe PNG (z przezroczystością) to zmniejszenie wagi ~2,5-krotnie.
Oczywiście zmniejszając liczbę
- 0


















