Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
@XpruF: nawet jakby było 10 razy to i tak będą po 100€ xD
- 3
- 5
To uczucie gdy dostałeś 15 dniowego blocka na wymianę bo volvo oddało Ci nóż z którego zostałeś oscammowany i pomyśleli, że dobrze będzie dla bezpieczeństwa wyłączyć ci wymianę.
<3 volvo za troskę, ale właśnie zaczął się IEM a ja z chęcią bym coś poobstawiał xD.
#csgo #csgolounge #firstworldproblems
<3 volvo za troskę, ale właśnie zaczął się IEM a ja z chęcią bym coś poobstawiał xD.
#csgo #csgolounge #firstworldproblems
kupie 2 klucze za psc 20 pilnie
#csgolounge
#csgolounge
IEM Katowice jak się tam bawicie? Zapodajcie jakieś zdjęcie robione z waszych kalkulatorów( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iem #csgo #katowcie #csgolounge
#iem #csgo #katowcie #csgolounge
No Elo :>
źródło: comment_Wic8OsUWdtcGzQoMZGTPD5bkv5vNq3ZU.jpg
Pobierz- 1
- 1
#eslone
#csgolounge
Wszystkie mecze ESL One Katowice będą rozgrywane w tym budynku obok Spodka czy chociaż finał zrobią na głównej scenie hali?
#csgolounge
Wszystkie mecze ESL One Katowice będą rozgrywane w tym budynku obok Spodka czy chociaż finał zrobią na głównej scenie hali?
Czemu na #csgolounge jest podane, że TSM za 10 minut, a w #csgo pokazuje, że ten mecz jutro jest? xD
- 3
Dobra poszły low bety na TSM i NaVi. Fnatic mapy nie odda, VP raczej też nie. Oddsy słabe - oby jutro było lepiej.
#csgolounge #csgomecz #iem
#csgolounge #csgomecz #iem
- 2
Oddam 2 skrzynki warte 18 euro, za skiny warte 15 euro.
Ktoś chce szybko 3 euro zarobić?
#csgo #csgolounge #iem
Ktoś chce szybko 3 euro zarobić?
#csgo #csgolounge #iem
- 1
Czy ktoś myśli również podobnie, że NiP może sobie nie poradzić z TSM i % jest mega zawyżony? :D
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Zastanawiam się albo nad obstawieniem Na'Vi albo właśnie TSM przez które cały wczorajszy dobytek poszedł jak krew w piach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LajtOdZeraDoMilionera: TSM grali słabo wczoraj...
- 1
UWAGA SZYBKI ZYSK
Oddam dwie skrzynki z IEM 2015 za skiny, ze stratą 1 euro wartości dla mnie.
Ktoś chce na szybko 1 euro zarobić?
#csgotrade #csgolounge #iem
Oddam dwie skrzynki z IEM 2015 za skiny, ze stratą 1 euro wartości dla mnie.
Ktoś chce na szybko 1 euro zarobić?
#csgotrade #csgolounge #iem
#iem zaczynamy pozytywnie ! Z jednego dolara 20 . #csgolounge
źródło: comment_8PqDnY25stT4DYlxly1wGJycaL3WAqOG.jpg
Pobierz- 0
@chimpansie: A teraz stawiasz na jakieś underdogi? :D
- 0
@Budynior: oj nie wiem , rzucę keyd ale z sympati
Wszystko na Virtusow !
#csgolounge
#csgolounge
- 2
- 2
Sądzicie, że w ćwierćfinałach same pewniaczki? Czy może jednak ktoś zaskoczy?
#iem #csgomecz #csgolounge
#iem #csgomecz #csgolounge
konto usunięte via Android
- 3
Jak ja to widzę.
Fnatic i Vp - nie widzę szans na ich odpadniecie, po prostu musiałby stać się cud.
nV i NIP, tu liczę na niespodziankę chociaż w jednym meczu. Wiem ze bo3 i szanse nie duże ale na 4 mecze może 1 niespodzianka będzie. #csgolounge
Fnatic i Vp - nie widzę szans na ich odpadniecie, po prostu musiałby stać się cud.
nV i NIP, tu liczę na niespodziankę chociaż w jednym meczu. Wiem ze bo3 i szanse nie duże ale na 4 mecze może 1 niespodzianka będzie. #csgolounge
źródło: comment_vGi8TfdbHFimmACNVNGBKek6v2wBliEG.jpg
PobierzTak tylko informuję, jeżeli ktoś z was dropnie z souvenira z cobbla AWP dragon lore, daję 2,5 tyś. zł w gotówce, dojeżdżam do Ciebie do domu na następny dzień :) Polecam.
#csgo #csgolounge
#csgo #csgolounge
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@pszemek1337: No to fajnie.



















#csgolounge #csgo
Komentarz usunięty przez autora