Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Emocji dzisiejszym meczom nie można odmówić, najważniejsze, że jak na razie wszystko na + :)
#csgolounge
#csgolounge
- 1
Co jest bezpieczniejsze? Obstawienie na Liquid vs SYN (na Liquid) czy FSid3 vs G2 (na FSid3)?
#csgolounge
#csgolounge
@jodlujacyhipopotam: Jasne. Czuje ze g2 które ostatnio dostało 16:0 od Virtus tez może to wziąć z łatwością
- 0
I dobre miałem przeczucie, z mojej strony był low na G2 :D
- 1
mireczki, kupię 10 kluczyków do skrzynek CS:GO, jeśli ktoś coś to zapraszam na priv :>
Obstaw allina
Po 5 rundach ogarnij że mecz jest sprzedany
Jesteś 250 na minusie w 2 dni
Idę spać
#csgolounge
Po 5 rundach ogarnij że mecz jest sprzedany
Jesteś 250 na minusie w 2 dni
Idę spać
#csgolounge
@Liffek: lel, obstawiasz allina w meczu o nic?
Jak myślicie Fnatic czy Penta?
#csgolounge
#csgolounge
- 2
#csgolounge #csgobets TAK MI DOPOMUSZ BUK
źródło: comment_Rh7At2AjwkEvqYbFpKcThKUU3AV4POPl.jpg
Pobierz- 1
Jak myslicie kto wygra FlipSid3 czy g2 ?
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@Happy_Keys: aaa, 60/40 imo
- 1
@Happy_Keys: @Dahur: W TSM nie będzie grał Device. Standinem będzie Cadian.
- 2
- 3
Mam nadzieje, że gimby po wygranej g2 poprawią oddsy w meczu z f3 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#csgolounge
#csgolounge
- 5
ez skins xD
#csgolounge
#csgolounge
- 6


















#csgo #csgotrade #csgolounge
źródło: comment_6yuckGwuvl2moLItmUGkn66NY3JJpIod.jpg
Pobierz