Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 2
rip skins :(
#csgolounge
#csgolounge
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@PanicInDetroit: nie mówię, że nie ma inferno, tylko że z tym cachem to się nie myliłem, po prostu w hltv się walnęli z mapą i dali mi złudzenie na wygraną (╯︵╰,)
@pinkerton: to jeszcze miej nadzieję bo digni ma lepszy winrate na inferno od navi
- 0
@Kozak_Lkr: ja po wczorajszych przegranych takie bety dziś postawiłem, że jak wejdą chociaż 2 to aż się rozpłaczę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ja dobrze widzę, że VP p----------a z TSM które ma w line'upie Badian Bota? Serio, VP nie może ugrać na czterech i pół?
#csgolounge
#csgolounge
- 1
@meh0wski: a ktoś mówił żeby betować na VP? znasz złoto zasadę, cnie?
- 0
@znudzonylewak: dobra dobra :D
navi też dostaję xD
navi też dostaję xD
- 1
Siemka mirki o co chodzi z napisem Bump przy swoich treadach ?
#csgolounge
#csgolounge
- 3
@znudzonylewak: POV zdecydowanie najlepszy
- 1
@2PacShakur: bambam
- 2
Jakie tsm vp mają mapy
#csgolounge
#csgolounge
konto usunięte via iOS
- 1
gogo Denmark #csgolounge
- 0
- 1
Siema, mam problem , a mianowicie dostaje różne oferty od ludzi w postaci ss'ów i nie mogę ich otworzyć. Co mam z tym zrobić ?
#csgolounge
#csgolounge
konto usunięte via Android
- 1
Tsm ugra?
#csgolounge
#csgolounge
- 2
@Bart_the_Human: moim zdaniem raczej nie ugraja
@Bart_the_Human: izi win tsm
Jak mireczki obstawiły? Ja na tsm, procent kusiły
#csgolounge
#csgolounge
- 2
Wstać rano do roboty i zobaczyć, że większość tego co wczoraj ugrałeś następnie w------ś na G2 vs F3... Bezcenne
#csgolounge
#csgolounge
konto usunięte via iOS
- 2
z mojej strony all-in na dignitas w meczu w NaVi. betujcie Ukrainców póki jeszcze możecie
#csgolounge #dobrzeradze #betujzpinkerton
#csgolounge #dobrzeradze #betujzpinkerton
- 1
@pinkerton: nie jestem ekspertem ale od wczoraj wszytko mi weszlo i tego dignitasa wgl bym nie stawial
źródło: comment_4GhyqE5pK7sUpIEotlu8GxdRdUvvD0FG.jpg
Pobierz- 1
@pinkerton: bo3, dalbym grosza na dignitas bo czuje ze wejdzie ale rozum mowi by nie stawiac na nikogo
Ludzie, tak musi być czy da się to zmienić? bo mi na skinach wyświetla cenę w dolarach a chciałbym w euro.
#csgolounge
#csgolounge
gg :) ez win #csgobets #csgolounge
źródło: comment_XHwtDDaEer2OZkoFJrI3qNFNU0XySvzu.jpg
Pobierz


















ʕ•ᴥ•ʔ
#csgolounge
źródło: comment_MopT7bFKwXLkx0OluhhAG40UCmuIXUvX.jpg
Pobierz