Siema, mam problem , a mianowicie dostaje różne oferty od ludzi w postaci ss'ów i nie mogę ich otworzyć. Co mam z tym zrobić ?
#csgolounge
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wstać rano do roboty i zobaczyć, że większość tego co wczoraj ugrałeś następnie w------ś na G2 vs F3... Bezcenne

#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Liffek: Aaa nie wiedziałem ze ogladasz to co stawiam xDDD nie no duzo tez mi normalnych wchodzi tylko raz mi sie zdarzyło max beta wtopić, a na mirko wstawiam tylko ładne wygrane albo duże przegrane xDD
  • Odpowiedz