Kod rabatowy na gram zielonego kocura gratis przy zakupie opakowania 5 gramów !

gramkota

Może go wykorzystać pięć osób po jednym razie.
Kto pierwszy ten lepszy :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cechinimuszyna: Żeby się zjarać i mieć korbę to oczywiście ze nie, ale mi osobiście pomaga na bóle kręgosłupa i ułatwia zasypianie. Dla mnie brak psychoaktywnego działania to plus, bo zależało mi żeby moc sobie wziąć olejek co wieczór + doraźnie w razie ostrzejszego bólu
  • Odpowiedz
@staryalkus: Wczoraj 20ml strong wleciał - całkiem spoko. Dzisiaj o 19 wypiłem 40ml - więc efekt będzie koło 20( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to jutro coś napisze ale pierwsze wrażenia to że jest mocniejsze od poprzednich produktów.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dumle007: ile z tych efektow to placebo?

Ja nie odnotowalem zadnej roznicy przyjmujac te olejki, jesli chodzi o samopoczucie, zasypianie, treningi itd. Rownie dobrze, moglem sobie kujawski dozowac.

Ciekawi mnie jakies faktycznie potwierdzenie na wiekszej probie, co daje przyjmowanie tych olejkow, oczywiscie pomijajac jedyne w swoim rodzaju doznania smakowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@egonszef: aha panie zielarzu-dobra rada

Mimo że nazwa: żywokost lekarski, wyraźnie podkreśla lecznicze działanie tej rośliny, zawiera silne związki toksyczne. Nie zaleca się jej do użytku wewnętrznego, choć niegdyś leczono ją choroby żołądka i jelit. Jednak stwierdzono, że substancje toksyczne, zawarte w roślinie, powodują uszkodzenia wątroby i płuc, doprowadzając do powstawania nowotworów.
  • Odpowiedz
Kiedyś sprawdzałem takie shoty:
-Hemp Shot Amnesia 560
-Green out Lemon haze i pineapple express oba xl

Zawsze po pół butli i wchodziło.

Obecnie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jednorybek: Powoli się wdrażają projekty własne, jak na przykład Gelato, przy współpracy z producentami. Nie chciałbym się nigdy ograniczyć na zasadzie " robimy najlepsze olejki , a konkurencja nie " .
Raczej takimi rynkowymi perełkami chcę się podzielić :)
  • Odpowiedz