#bvb #mecz

Poznaliśmy skład Borussii Dortmund, który będzie walczył o ligowe punkty na boisku we Frankfurcie. Jürgen Klopp posyła do boju najlepsze zestawienie, jakim obecnie dysponuje Duma Westfalii.

BVB: Weidenfeller - Großkreutz, Subotic, Hummels, Schmelzer - Sahin, Bender - Błaszczykowski, Mkhitaryan, Reus - Lewandowski

Ławka: Langerak, Durm, Sokratis, Hofmann, Kehl, Aubameyang, Schieber
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skład Borussii na dzisiejszy mecz z Werderem Brema:

BVB: Weidenfeller - Großkreutz, Subotic, Hummels, Schmelzer - Kehl, Sahin - Blaszczykowski, Mkhitaryan, Reus - Lewandowski

Pozdrowienia dla znafcuw twierdzących, że Kuba to ława w tym sezonie...

#pilkanozna #bvb
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oj strasznie sie meczy ta Borussia z beniaminkiem. To są włąsnie mecze z drużyna która broni sie całą druzyną i walczy o kazda pilke. Lewy niewidoczny gdzies przeymyka na moment.

#mecz #bvb
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qlimax3: w niemczech, włoszech a szczegolnie we Francji jest ogromny boom na okna z Polski. trzepia kase. włosi i francuzi sa lata do tyłu w produkcji i technologi. Teraz we francji dopiero zaczynaja docieplac styropianem bloki.
  • Odpowiedz
Weidenfeller - Großkreutz, Sokratis, Hummels, Schmelzer - Bender, Sahin - Blaszczykowski, Mkhitaryan, Aubameyang - Lewandowski

Ławka: Langerak - Subotic, Kehl, Hofmann, Reus, Ducksch, Schieber

Niezła rotacja Romana. No i znalazło się miejsce dla Kuby obok Francuza z dziwnym nazwiskiem. :)

#bvb #pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nunino: Aubameyang. Widzę, że gra dla Gabonu, ale urodził się we Francji i tam grał w młodzieżówce. Pamiętam jak był w Milanie jako "wielki talent" i był wtedy Francuzem :)
  • Odpowiedz
Dziwne ze jeszcze nie ma tego nigdzie :) Lewandowski za ostatni sezon w Borussi zgarnie ogromna podwyzke. Do tej pory zarabial 1.5mln euro a teraz w ostatnim sezonie dostanie.... 7mln euro!

#pilkanozna #lewandowski #bvb
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na WP napisali, że Borussia wygrała 0:2 i w komentarzach się z nich naśmiewają. Teraz oglądam Orange sport, patrze na belce informacyjnej: Wilhelmshaven - Borussia Dortmund 0:2

WTF ? :]

#pilkanozna #bvb
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co Lewy strzelił bramkę, to ...

Wydaje mi się, że w tym sezonie Lewy wygląda lepiej niż w poprzednim. Ciekawie zapowiadają się starcia BVB - BM.

#pilkanozna #bvb
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach