Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czuczer: Bo już się nigdzie nie łapie a w jego formie z problemami zdrowotnymi jest blisko końca kariery. Nie bez powodu w pewnym momencie nawet Wuja go nie powoływał bo mimo grania, ciągle jakichś uraz, kontuzja.

Piszczu po sezonie też odchodzi z BVB i wraca do Goczałkowic na amatorski poziom
  • Odpowiedz
@czuczer: Wisła była ważnym miejscem dla Kuby bo stamtąd trafił przecież do BVB
A Kuba już wie że jest słabiutki, jego forma sprzed 2-3 lat czy w ogóle z czasów BVB już nie wróci. To se ne vrati.
  • Odpowiedz
Cieszy mnie plucie na #bayernmonachium i #bundesliga bo to pokazuje jak świetnie pod względem finansowym są zarządzane kluby w tej lidze - oczywiście kosztem triumfów w Europie ale dzięki temu te rozgrywki zapewniają też jakieś emocje.

Mentalność kibiców jest zupełnie inna - dla mnie superliga to zamach na piłkę, dla kibica Barcy czy Realu to super pomysł nawet w tej idiotycznej formie jaką zaproponował Perez bo w dupie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Odosobniony:

Chcesz ładnej gry, dobrego rozwoju, trofeów, spokojnej atmosfery i brak chorej presji? Bayern to miejsce dla Ciebie


Co to za p---------e, gra w Bayernie to presja która potrafiła łamać medalistów MŚ (Podolski, Götze) a ty piszesz jak o jakimś domu spokojnej starości
  • Odpowiedz