Wszystko
Najnowsze
Archiwum
![mariusz-laszek - Borussia Dortmund [3]-2 RB Lipsk - Jadon Sancho
#bundesliga #bvb #...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1620488280HdwLPVwqMzkvJ6LkT9zRAl,w400.jpg)
@mariusz-laszek: dziena mariusz
- 16

- 40

- 6
@WHlTE: to ten klub który wyrzucił Bayern? Haha
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 6
- 4
#mecz grasz sobie kilka lat w #bvb i wracasz do takiego grajdolu jak #wislakrakow . Poważnie, po co?
@czuczer: Bo już się nigdzie nie łapie a w jego formie z problemami zdrowotnymi jest blisko końca kariery. Nie bez powodu w pewnym momencie nawet Wuja go nie powoływał bo mimo grania, ciągle jakichś uraz, kontuzja.
Piszczu po sezonie też odchodzi z BVB i wraca do Goczałkowic na amatorski poziom
Piszczu po sezonie też odchodzi z BVB i wraca do Goczałkowic na amatorski poziom
@czuczer: Wisła była ważnym miejscem dla Kuby bo stamtąd trafił przecież do BVB
A Kuba już wie że jest słabiutki, jego forma sprzed 2-3 lat czy w ogóle z czasów BVB już nie wróci. To se ne vrati.
A Kuba już wie że jest słabiutki, jego forma sprzed 2-3 lat czy w ogóle z czasów BVB już nie wróci. To se ne vrati.
- 14
Wolfsburg 0:2 Borussia Dortmund - Erling Haaland x2
https://streamable.com/36uruc
#wolfsburg #bvb #bundesliga #golgif #mecz
https://streamable.com/36uruc
#wolfsburg #bvb #bundesliga #golgif #mecz
@lolokolo: hahahahaha xD
@lolokolo: @Mephistoph: złoty sen dzieciaków z Bayernu. Lewego p-------i, udało się. Teraz trzeba następnego:p
- 9

- 23

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ScarySlender: #bvb? Poniosło cię chyba xD
- 0
@ElijahBaley niee, schalke bvb powiazany temat
- 6

@WHlTE: Prysła bańka Halanda.
- 10

Cieszy mnie plucie na #bayernmonachium i #bundesliga bo to pokazuje jak świetnie pod względem finansowym są zarządzane kluby w tej lidze - oczywiście kosztem triumfów w Europie ale dzięki temu te rozgrywki zapewniają też jakieś emocje.
Mentalność kibiców jest zupełnie inna - dla mnie superliga to zamach na piłkę, dla kibica Barcy czy Realu to super pomysł nawet w tej idiotycznej formie jaką zaproponował Perez bo w dupie
Mentalność kibiców jest zupełnie inna - dla mnie superliga to zamach na piłkę, dla kibica Barcy czy Realu to super pomysł nawet w tej idiotycznej formie jaką zaproponował Perez bo w dupie
@josedra52: faktycznie super emocje w tej Bundeslidze - mistrz kraju znany już na początku sezonu
źródło: comment_1618988810TMD3k3Yl9xS1gi9X4nZbUX.jpg
Pobierz@Sierzant_Cruchot: zawsze jest dobry moment na przypomnienie zwycięskiego składu
- 17
- 3
@rskk: psg to tak średnio pamiętając ze szejki mają MŚ w Katarze i pólfinał w LM
@Odosobniony:
Co to za p---------e, gra w Bayernie to presja która potrafiła łamać medalistów MŚ (Podolski, Götze) a ty piszesz jak o jakimś domu spokojnej starości
Chcesz ładnej gry, dobrego rozwoju, trofeów, spokojnej atmosfery i brak chorej presji? Bayern to miejsce dla Ciebie
Co to za p---------e, gra w Bayernie to presja która potrafiła łamać medalistów MŚ (Podolski, Götze) a ty piszesz jak o jakimś domu spokojnej starości


























#golgif #mecz #lipsk #bvb #dfbpokal
źródło: comment_1620933053uokT6smJDsedvkoaMyKylj.jpg
Pobierz