Idac analiza techniczna to leciemy stozkiem na jutro godz okolo 11 i kurs 0500, to czy wtedy pojdzie w gore czy w dol bedzie decydujace

Albo i nie jak to w shitcoinach bywa
#burgerburn
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie jakies info o pewnych projektach co dopiero wejda? Np jak ladowalem sie w onemoona pierwszego dnia to mialem x25, oczywiscie wszystko poszlo bo hodlowalem xD
#burgerburn
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach